2733
2734
عنوان

پسر هستم.پرستاری آزادم.کنکور یا دانشگاه؟؟کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2138 بازدید | 171 پست
به هر حال دانشگاه ازادو از دست نمیدی همیشه هم هست و از خداشونه دانشجو بگیرن. تا لیسانس پرستاری بگیری ...

بخدا این رو یادم رفت بگم ها.من خیلی شهرها مثل زابل و بندر رو نزدم فقط واسه این که گفتم حقم نیست این شهرها .ولی قبول میشدم حالا نزدم.اما واقعا گیج شدم

آره خب ولی خییلی رتبه بهتری نسبت به پرستاری میخواد خصوصا اگه دولتی میخواید اگه میتونید چرا که نه پر ...

اره ولی بخدا پرستار ها خیلی خیلی کار میکنن اقوام ما زن و مرد ۶ ۷ تومن هرکدوم میگیرن ولی صبح و شبی ندارن واقعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا اصلا نیازی به کلاس ندارم.تمام ازمونا زیر ۱۰ هزار شد رتبم کنکور خراب شد رفت وقتی رتبه رو دیدم گر ...

بنظر من میتونی رشته بهتر بخونی اگه با برنامه باشی پرستاری حقوقش 3تومنه واسه آقایون شغلش هست ولی توکه میدونی بهتر میتونی بیاری چرا باید الان ادامه بدی چیزیو که دوس نداری و فردا حسرت بخوری

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
وای خدا خیرتون بده من امروز اولین جلسه اناتومی رو رفتم واقعا پوکیدم .ولی مشکل اصلیم الان اینه موندم ...

وای آره اناتومی خیلی بده😂😂ما هم سر کلاساش هیچی نمیفهمیم🤣🤣 از نظر من نمون الان تو کلاسه ما چن نفر هستن متولد ۷۱ اینا ان برا پزشکی مونده بودن چن سال خوندن نشده کلا یهو از درس زده شده بودن آخر سرم بعد یکی دو سال دوری از درس اومدن نشستن پرستاری آزاد

شما بگرد کار دانشجوئی پیدا کن تو بیمارستانا پارتی پیدا کنی راحت ترمایه اول بهت کار میدن

There is GOD💚💚💚   ..                                               
2731
اول باید تواناییتو ببینی که میتونی پزشکی بیاری خیلیا بودن این کارو کردن سال بعد همونم نیاوردن اینم ...

من که قرار نیست انصراف بدم دانشگاه ازادم سرجاشه اره دوست خودم امسال رتبش هزار برابر بدتر شد سال سوم هم بود ولی ته تهش اینه مرخصی بگیرم که بازم باید شهریه ثابت ۴ میلیون رو بدم

اره ولی بخدا پرستار ها خیلی خیلی کار میکنن اقوام ما زن و مرد ۶ ۷ تومن هرکدوم میگیرن ولی صبح و شبی ند ...

آره ولی اگه پزشکم بشین در نظر داشته باشین که برای حقوق خیلی بهتر باید تخصص بگیرین . من حقوق پزشکای عمومی رو نمی دونم ولی اشنای پدرم که عمومی هستن خیلی بیشتر نمیگفتن

2740

مرخصی بگیر اگه قبول شدی که هیچ و گرنه همون پرستاری رو برو . ترم های اخر میتونی کار دانشجویی برداری توی بیمارستان های خود دانشگاه ازاد.گرچه پولی چندانی نداره ولی برای حرفه ایی شدن لازمه . بعدش هم که طرح میری . الان حقوق طرح ۲ و ۵۰۰ میگیرن بچه ها . که تا زمان شما خیلی بیشتر میشه . استخدامی هم که پرستاری بیشترین رشته اییه که میخوان . 

ولی دل بده به درس.تو دانشگاه کاراموزیا فعال باش  .همیشه برای تجربه های اول داوطلب باش. اگه میخوای بتونی راحت تر کار پیدا کنی باید حرفه ایی باشی چون پرستار معمولی و حتی نا بلد زیاده .

بخدا این رو یادم رفت بگم ها.من خیلی شهرها مثل زابل و بندر رو نزدم فقط واسه این که گفتم حقم نیست این ...

عیبی نداره اگه زحمت میکشی مشکلت اینه که بلد نیستی چی بخونی

اگه از الان شروع کنی درسای تخصصی روزی یک ساعت فقط یک ساعت خلاصه نویسی کنی

و یک ماه اخر فقط عمومی بخونی رتبت زیر ۱۰ هزار میشه و اطراف تهران رشته هایی مث هوشبری و متخصص اتاق عمل و اینا قبولی اصا همون پرستاری

یادمه ۸ سال پیش که من کنکوری بودم پسرا با ۲۰ هزار پرستاری میاوردن الان لابد بهترم شده

دانشگاه ازادو شروع کن اما من اگه اراده و امید تورو داشتم بازم واس سال بعد میخوندم

این ترم رو تموم کن، ترم دو مرخصی بگیر و برای کنکور بخون، مشکلات رو باید نادیده بگیری، هر اتفاقی افت ...

ممنونم این قدر کامل توضیح میدین.فقط یک چیزی؟؟میترسم مرخصی بگیرم کنکور خراب بشه و درواقع یک ترم عقب می افتم و ۴ تومن هم میزارم روی دست بابام برای شهریه ثابت.اما چه کاری میشه بکنم؟؟

من که قرار نیست انصراف بدم دانشگاه ازادم سرجاشه اره دوست خودم امسال رتبش هزار برابر بدتر شد سال سوم ...

بنظرمن اون وقتی از درست میزنی و برا کنکور میزاری بزار رو دانشگاهت صددرصد نتیجه بهترمیگیری

پرستاری درامدش خیلی خوب مخصوصا اگه ادامه بدی

حتما برای کنکور سال بعد بخون هدفتم بزار پزشکی نه پرستاری ولی همزمان دانشگاه ازادم بخون که اگر قبول نشدی ی سالت حروم نشه اگرم قبول بشی بتونی تطبیق واحد بدی....ترم دوم که به کنکور نزدیک تر هست هم میتونی مرخصی بگیری که بکوب بخونی

2706