2733
2739
عنوان

دختر فامیل ما ۱۶ سالشه ازدواج کرده مادرش بهم میگه چرا شوهر نمیکنی

| مشاهده متن کامل بحث + 2216 بازدید | 113 پست

یکی از اقوام امد خواستگاریم گفتم نه خودش هم سن من بود زنش الان متولد ۸۱بعد دختره یه جوری برام تو قیافه‌س و ژست میگیره انگار چیه در حالی که من اونم به چشم دختر خودم میدیدم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
تو هم ببخش میگم دوسش ندارم عمه هام میگن جادو کردن ادرار کنید بخورنین بهش

منم هزاربار جادو کردن هرماه باید باطل کنیم اما بازم من علاقمند نمیشم توهم دوسش نداشه باشی هیچی تاثیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جواب چرا ازدواج نکردی کیس خاصی برام نیومده نیست! باید میگفتی ازدواج تو سن پایین و با کم عقلی هنر نی ...

اینجوری میگفت طرف میخواست بگه از حسودیه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
تو هم ببخش میگم دوسش ندارم عمه هام میگن جادو کردن ادرار کنید بخورنین بهش

وا 😣😐😥 خدا صبرت بده عزیزم 

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
2728
منم هزاربار جادو کردن هرماه باید باطل کنیم اما بازم من علاقمند نمیشم توهم دوسش نداشه باشی هیچی تاثیر ...

😔😔امیدوارم زود خلاص شم تو هم به ارزوت برسی

خدایا منتظر یه معجزه هستم از طرف تو کمکم کن 
بله دقیقا هیچی از زندگی نمی فهمن😑

چيزي از پيشرفت و ... نميفهمن فقط ميخوان شوهر كنن اكثرشونم بخاطر كمبود محبت دوست دارن شوهر كنن 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
دعام کنین خلاص شم

ان شاالله عزیزم خدا نجاتت بدع ی زندگی شاد دور از خرافات داشته باشی واقعا از ته دلم دعا میکنم برات 😘

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
مرسی عزیزم واقعا تو مشکلم 

عزیزم قران بخون 100آیه از هرجا خواستی بعد7بار یاالله بگو. از خدا بخواه نجاتت بده 💞♥💜