2733
2739
عنوان

قلب بچه تشکیل نشده

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محیا جان من دوبار سقط داشتم یکی تو8هفتگی ودیگری تو12هفتگی که هردو قلب تشکیل نمیشد وسن جنین کمتر بود...هر دوبار باقرص سایتوتک سقط کردم البته دکترها اغلب بخاطر هزینه میگن سریع بیا کورتاژ امامن گوش ندادم نه بخاطرهزینه بلکه ترسیدم کورتاژعوارض داشته باشه..باقرص درد دارهخصوصاهرچی سن بارداری زیادتر باشه..ضمناقرص رابدون سونو وتاییدیه پزشک نمیدن

محیا جان من دوبار سقط داشتم یکی تو8هفتگی ودیگری تو12هفتگی که هردو قلب تشکیل نمیشد وسن جنین کمتر بود. ...

الان به نظرتون من برم قرص بگیرم یا برم پیش ماما اونم از همین قرص استفاده میکنه ولی گفت آمپول هم میزنه

اگه کسی اطلاعاتی درباره ی طلاق داره لطفا کمکم کنه
2728

عزیزم تو هنوز وقت داری فقط عجله نکن تا ده هفته وایسا خودش احتمالا سقط میشه خون پشت جنین خیلیا دارن جذب میشه خب😐خیلی اعتماد نکن ب حرف دکترا و سونو

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

من اینجوری شد 

خودم تو خونه سقط کردم 

ولی قبلش لکه بینیم شرو شده بود منم یه مقدار داروی گیاهی مثل گل گاوزبون و بابونه و این چیزا خوردم افتاد

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2738

منم سر پسرم رفتم گفت تشکیل نشده اما نترس مشکلی نیست فقط ماهی بخور، غذاهاتم خوش نمک کن هفته‌ی بعد بیا دوباره سنو بگیرم 

منم خوردم و تشکیل شد 

الانم پسرم 2.5 سالشه سالم و سلامت

هفته 6 رفتم تشکیل نشده بود

♥️به حکمتش دل بسپار♥️

عزيزم ميدونم الان خيلي استرس داري و حالت بده

من كلي تحقيق كردم واسه روش سقط 

روش ساكشن انتخاب كردم( كورتاژ نه ساكشن)

رفتم مطب ذكتر ١٠ دقيقه اي تموم شد

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...
من اینجوری شد  خودم تو خونه سقط کردم  ولی قبلش لکه بینیم شرو شده بود منم یه مقدار داروی ...

گل گاوزبان. . رو چه موقع خوردی داروهای چطور و چه زمان استفاده کردی

اگه کسی اطلاعاتی درباره ی طلاق داره لطفا کمکم کنه
2706