2737
2734
عنوان

قلب بچه تشکیل نشده

284 بازدید | 37 پست

من میترسم تو خونه قرص سایتوتیک استفاده کنم یا برم مطب پزشک پزشک گفته با دستمزد 800 میگیره میترسم سقط نشه کار به کورتاژ برسه کدوم بهتره خودم قرص تهیه کنم یا برم پیش پزشک

اگه کسی اطلاعاتی درباره ی طلاق داره لطفا کمکم کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هفته چندمی؟ تا هفته ۱۰ صبر کن لطفا

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2731
2738
خودت کاری نکن اول مطمئن بشو بعد دکترتو عوض کن، یه قرص ساده داره که خود دکتر تجویز می کنه پول اضافه ه ...

اگه خودم قرص سایوتیک رو تو خونه تهیه کنم ممکنه کامل سقط نشه بقایا بمونه یا نه  

بچت کوچیکه شاید توخونه هم سقط بشه بیمارستان بری سریع کورتاژ میکنن مطب دکتر هم فکر نکنم کار خاصی واست انجام بده من خیلی هارو اینجا دیدم ک خودشون توخونه سقط کردن 

یه کاربر قدیمی...... 😍😍😍😍
اگه خودم قرص سایوتیک رو تو خونه تهیه کنم ممکنه کامل سقط نشه بقایا بمونه یا نه  

اره کاملا ممکنه، بعدش حتما برای بقایا باید بری سونو، اگر هم خدای نکرده دردت زیاد بشه یا طوری بشه هر جا بری ازت نسخه دکتر برا قرصه رو با سونو می خوان 

بچت کوچیکه شاید توخونه هم سقط بشه بیمارستان بری سریع کورتاژ میکنن مطب دکتر هم فکر نکنم کار خاصی واست ...

شوهرم همش میگه هزینه اش زیاد پیشه میترسم این قرصرو بگیرم  تو خونه سقط نشه میگم شاید تو مطب کاری کنه گفت آمپول هم میزنه

2706