2733
2734
عنوان

همسرتون کادوی تولد بهتون چی هدیه میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 33 پست

هرچی حال کنه ولی چون میخواد مثلا خیلی جنتلمن باشه طلا واین جوری ها فقط یکبار با کادو تولدم حال کردم برام ۲۰تا کتاب تاریخی خفن خریده بود 😁

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سه ساله هیییجی تولدم هی اربعین و بیست و هشت صفر و عاشورا میفتاد امسال ببینم چی میشه فکر نکنم بده منم میخام خودم برای خودم کادو بخرم چشش در اد هفده ابان ماه تولدمه 

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2731

چطور میتپنید طلارو به عنوان کادو قبول کنید من اصلا قبول ندارم چون یجور پس انداز برا خودشون محسوب میشه و این زرنگ بازیه😒

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738
چطور میتپنید طلارو به عنوان کادو قبول کنید من اصلا قبول ندارم چون یجور پس انداز برا خودشون محسوب میش ...

اتفاقا طلا برای خودم میشه گوشواره م لنگه س ش گم شد لنگه ش رو فروختم ریختم حسابم کادوی روز زنم بود 

چطور میتپنید طلارو به عنوان کادو قبول کنید من اصلا قبول ندارم چون یجور پس انداز برا خودشون محسوب میش ...

موافقم😂من همسرم زیاد طلا نمیخره واسم به عنوان کادو

چون بعد ازدواج همه رو فروختم واسه خونه دستشو داغ کرده نگیره طلا

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

سال اخر دوستی برام پالتو خرید صدوپنجاه سال نود بود بعد اون انگشتر نقره صدو هشتاد نامزد بودیم یه سال ادکلن باردار بودم خونه خریده بودیم دستش کمی تنگ بود اون بیشتر خوشحالم کرد چون نداشت اون سال تو دوستی هم انگشتر و گردنبند نقره ساعت نقره اینا 

امسال واسم حیوون مورد علاقم و خرید  پارسال و اصلاااا یادم نی نمدونم چرا پریسال گوشی  تو ...

منم یسال برام دوتا خوکچه هندی خرید 😍😍عاشقشمن بودما ولی با اومدن بچه نمیتونستم ازشون نگهداری کنم ردشون کردم 😪

موافقم😂من همسرم زیاد طلا نمیخره واسم به عنوان کادو چون بعد ازدواج همه رو فروختم واسه خونه دستشو دا ...

اره بابا منم قبول ندارم اخرش یه نوع پس انداز برا خودشونه تازه هیچ استفادع ایی هم نداره لااقل یه چی میگیرن ادم ازش استفاده کنه

2706