2733
2734
عنوان

کیا خیلییی تمیزن ؟؟مثلا چکار میکنید باعث شده بهتون بگن تمیز

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 116 پست
عزیزم برنامه روزانتومیگی؟مثلا هر روز این سری کارا و اشپزی،طهرا چیکار میکنی؟شبا؟هدف خاصی تو زندگیت دن ...

عزیزم‌۹ پا میشم وقتی میرم سرویس همون موقع میشورمش 

بعد ناهارو میزارم و یخچال مرتب میکنم

دستمال کشی و جاروبرقی و تی کشیدن 

حمام هم بخام میرم لباس اتو میکنم یا میشورم گاهی پارافین کاری میکنم

کشو حبوبات  و ادویه جات مرتب میکنم قوطی خالی پر میکنم 

کشو دستمالارو سر و سامون میدم 

هدف خاصی ندارم عزیز۰😂😂😂

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
دلم برا خودم نمیسوزه😔

ببین من خودم کار خونه انجام نمیدم زیاد. ولی به دلایلی الان زانو درد گرفتم 

اولین شبی که زانو درد داشتم یاد بچگیم افتادم و مامانم که زانو درد داشت با خودم فکر کردم هیچ وقت فکر نمی کردم منم پیر بشم ولی شدم بدنم داره آلارم میده دیگه 

به خودم قول دادم دیگه قدر سلامتیم را بدونم و از بدنم محافظت کنم 

یه روز به خودت میای گردن درد و پا درد داری 

قدر سلامتی را بدون عزیزم مواظبش نباشی زود از دست میره 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم‌۹ پا میشم وقتی میرم سرویس همون موقع میشورمش  بعد ناهارو میزارم و یخچال مرتب میکنم دستما ...

اذیت نمیشی....منم یه مدت اینجوری بودم...صبح زود تاظهر درگیر کار خونه و اشپزی،طهرم ک بعد ناهار یکی دوساعت میخوابیدم بعدش یه سر میرفتم خونه مامانم...شبم باهنسرم...بعد یه هفته از زندگی نا امید شدم...فکر اینکه تا ابد اینجوری باشم اذیتم میکرد نمیتونم اینجوری باشم و بی هدف....دوس دارم یه کار دیگم انجام بدم!

شما اینجوری نمیشی..راصی هستی

من تمام اینکارا رو میکنم ولی از خستگی میمیرم با دو تا بچه

همون دیگه،من الان موندم تمیز بودن و درب و داغون شدن بهتره یا شلخته بودن و سلامت و به خود رسیدن. من اعصابم نا آرومه وقتی خونم تمیز نیس

همون دیگه،من الان موندم تمیز بودن و درب و داغون شدن بهتره یا شلخته بودن و سلامت و به خود رسیدن. من ا ...

من شوهرم رو تمیزی خیلی حساسه اگه چیزی کثیف باشه غر میزنه مادرمم خخخخخیلی تمیزه بیاد ببینه چیزی کثیفه پدرمو درمیاره از بس غر میزنه کلا ب اعتقاد مادرم ک نباید زنده بمونم مامانم از صدتا مادرشوهر مادرشوهرتره

به جای اینکه انقدر کوزت باشید با بازی بچه ها رو یاد بدید از همون کودکی کار کنن تو خونه.‌مثلا یادمه ما بچه بودیم ظهرا تا میتونستیم ریخت و پاش میکردیم بعد عصر قبل از اینکه مهمون بیاد خونمون شروع میکردیم ب جمع و جور کردن اونم با بازی ؛ یه سینی گرد بزرگ از جنس روی داشتیم خواهر کوچیکم رو که سبک بود میزاشتیم تو سینی بعد هلش میدادیم اونم اسباب بازیها رو جمع میکرد از اطراف میریخت تو سینی. بعدش همه رو ک جمع شده بودن میریختیم تو سبد. چقدرم کیف میکردیم 😄 من الان پسرم که شیش سالشه عاشششق اینه ظرفشویی رو برق بندازه.‌ انقدم تمیز میشوره.‌من اتاق خودمون رو تمیز میکنم بعد به دختر و‌پسرم میگم به به اتاق من و بابایی چقد تمیز شد . اونا هم بدو بدو میرن اتاق خودشون رو تمیز کنن 😁 پسرم شیش ساله و دخترم چهارسالشه. دوتا زلزله هستن. طوریکه همه میگن خدا صبرت بده ولی من از اینهمه انرژیشون بهینه استفاده میکنم 😉 مثلا ب پسرم میگم ده تا کار خوب کردی میبرمت پارک.‌اونم تا میتونه تمیزکاری میکنه 😍

چنان نماند و  چنین نیز نخواهد ماند 
2738

وقتی هرروز صبح از خواب بلند میشم اانگار رفتم توی خونه ای دیگه دقت که میکنم میبینم مامانم اتاقمو تمیز کرده/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

خونه های پرجمعیت..خونه ای ک توش بچه هس..خونه ای ک توش پسر هس..نمیشه همیشه تمیز باشه..امکان نداره.مگه اینکه ی نفر خودشو فدا کنه..صب تا شب بشوره و بسابه و هلاک شه

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
2706