2737
2734

من خیلی دوست دارم تمیز باشم تا کار میکنم خسته میشم  و اینکه بجه هام  نمیزارن  تمیز بمونه خونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تمیزم ولی خونه ام بازار شامه 

ایا جز تمیزها محسوب میشم؟؟؟؟ 😁🤦‍♀️

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728

هر روز 1 ساعت دستمال میکشم سطوح سرویس دو روز در میون جارو برقی هفته ای 3 بار گاز و یک روز در میون  تی هم بعد جارو برقی 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨
2738

مادر شوهر من ، خیلی تمیزه از نظر خودش ...اما از دید من و پدر شوهرم وسواسیه....دائم جارو و گردگیری میکنه 

البته کار دیگه ای نداره ...باید دائم بشوره و بسابه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
منکه سلطان شلخته هام در بی نظمی هم نظمی وجود داره.😂✋

از فلسفه ات خوشم اومد. دیگه به همه همینو میگم 👌

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

من بچه ندارم

هر روز دستمال کشی 

حاروبرقی تی کشیدن 

دشوری شستن 

تمیز مرتب کردن اشپزخونه کار هر روزمه 

پارافین کشی هم هفته ای دوبار

بعد از ۹ سال هر کی میاد خونمون میگه انگار خونه تازه عروس 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

من تمییزم 

کار نمیزارم بمونه 

ببینم ی لکه رو گازه 

یا ی لیوان نشسته است سریع تمییز میکنم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2706