2752
2734
عنوان

از خونمون خسته شدم😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2036 بازدید | 146 پست
من موندم تو خونه 60،70متری چطوری مبل میزارید،،،منم خونم 75متره،شوهرم مبل خرید گفتم میدی پس،جانداریم ...

برای خونه شما باید یه نیم ست خیلی ظریف گرفت حیفه مبل نداشته باشی متراژت خوبه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلت نمیگیره تو خونه؟.... تو خونه قبلی میموندم عادت کرده بودم... ولی اینجا نه احساس میکنم دارم افسردگ ...

نه بابا عادت کردم کلا هفته ای یه بار به زور از خونه بیرون میرم انقد کم که شوهرم غر میزنه چرا نشستی خونه😅خب به شوهرت بگو عوض کنه خونه رو

🖤
2731
انباریمم جا ندره

یه کم دل بکن از وسایل به لذت و آسایش فکر کن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خدایا کمکمون کن من دلم میخاد ب همه چی برسم

اگه از ته دل بخوای میرسی 

منم دلم میخواد برم بالا شهر 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
منم قراره برم جايي ك تا خونه مامانم ٤٠ كيلومتر فاصله س وقتي بهش فكر ميكنم ديوونه ميشم

آخی خیلی راهه.... ان شالله خونه دلباز و پربرکتی باشه که دوری رو چاره کنه و غمت نباشه🌹

😍ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستی دوست عزیز
منم دورم ازشون با ماشین 40دقیقه تو راهم😢سخته خیییلی

منم با ماشين بخام برم نيم ساعت فاصله س

ولي متاسفانه سخته راهش و حتما بايد شوهرم ببره

بعدم اون منطقه سگ زياد داره ميترسم ازشون 😢😢

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

من با اینکه پذیرایی خونمون بزرگه ولی فقط دو. دست مبل و. یه ناهار خوری و یه ساعت و یه تی وی و میز گذاشتم. تو. راهرو هم میز کنسول. 

همه میگن خونه ات خلوته آرامش بخشه🤭

شلوغی رو دوست ندارم اصلا

🖤