2733
2734
عنوان

از خونمون خسته شدم😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 2019 بازدید | 146 پست

منم مشکل جدیدی که پیدا کردم مستاجریم اومدیم خونه جدید شکلش خوبه ولی دورو برش سوت و کوره نمیشه بری بیرون... شدید دلم گرفته... حالم خیلی بده مخصوصا غروبا... نمیدونم چیکار کنم... همش دوست دارم برم بیرون.... کسی هم مثل من هست؟... چه راه حلی دارین برام

😍ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستی دوست عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مشکل جدیدی که پیدا کردم مستاجریم اومدیم خونه جدید شکلش خوبه ولی دورو برش سوت و کوره نمیشه بری بی ...

من اطراف خونم شلوغه انواع مغازه و. فروشگاه ولی حوصلم نمیکشه برم😒😐از کی نشستم خونه هییییچ جا نرفتم! 

🖤
2728
اخه چجوری کم کنم ب قیمت نمیخرن لامصبا

خوب نخرن هدیه بده یا بذار انبار میخوای تا آخر جلوی چشم نگهشون داری؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من موندم تو خونه 60،70متری چطوری مبل میزارید،،،منم خونم 75متره،شوهرم مبل خرید گفتم میدی پس،جانداریم بشینیم چارتا چوب وتخته هم بچینیم تو خونه که چی بشه،مبل براخونه جادارو بزرگ خوبه نه برا کسی که بخاد بزور بینشون تکون بخوره

بگو الهی امین
2738
منم مشکل جدیدی که پیدا کردم مستاجریم اومدیم خونه جدید شکلش خوبه ولی دورو برش سوت و کوره نمیشه بری بی ...

منم قراره برم جايي ك تا خونه مامانم ٤٠ كيلومتر فاصله س

وقتي بهش فكر ميكنم ديوونه ميشم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

خونه ماهم درست وسط شهر.مسجد.مدرسه کلی قصابی و سوپری

از ۶ صبح تا ۲ شب سروصداس

من موندم تو خونه 60،70متری چطوری مبل میزارید،،،منم خونم 75متره،شوهرم مبل خرید گفتم میدی پس،جانداریم ...

خب رو چي ميشينين؟؟

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
من اطراف خونم شلوغه انواع مغازه و. فروشگاه ولی حوصلم نمیکشه برم😒😐از کی نشستم خونه هییییچ جا نرفتم! ...

دلت نمیگیره تو خونه؟.... تو خونه قبلی میموندم عادت کرده بودم... ولی اینجا نه احساس میکنم دارم افسردگی میگیرم شبا گریه میکنم

😍ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستی دوست عزیز
2706