2737
2739
عنوان

درد عشقی که میکشم تمومی نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 641 بازدید | 68 پست
اره😔😔

حتما یه خصوصیتی (هرچند از نظر بقیه بد) داشته که تو انقدر گیر کردی توی حست

من یه دوستی داشتم با پسرعموش دوست بود پسره غد و مغرور بود از دماغ فیل افتاده هیچیم نداشت.

یه هیکل ورزشکاری ولی قیافه آفساید

دوستم عاشقش بود هرچی دعوا میکردن باز دلش تنگ میشد

خونوادشم که وحشتناک ناراضی بودن میگفتن پس فردا بچه دار بخوای بشی همش هول و ولا و استرسه

دوستم میگفت من غرور و غدبازیشو دوست دارم. لوس و خاله زنک نیست. زبون م که اصلا نمیتونه بریزه فقط حرف دلشو مث یابو میزنه تو روم سر همینم بلد نیست برام دلبری کنه

آخرشم عروسی کردن

الان خیلی ساله هنوز عاشقشه پسره هم خیلی بهتر شد اخلاقش

ببین چی توی ارتباطتون انقدر برات جذاب بود که نتونستی فراموشش کنی مطمئنا خیلی کمکت میکنه موضوع را واسه خودت حل کنی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا اسم وابستگیه چن سالشونو گذاشتن عشق...من نگفتم میخام پاسوز اون ادم شم نگفتم به ازدواج فک نمیکنم ...

میفهمم عزیزم منظورت اینه که ازدواجم کنی اون شخص همیشه یه گوشه از قلبت هست و فراموش نمیکنی

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2728
حتما یه خصوصیتی (هرچند از نظر بقیه بد) داشته که تو انقدر گیر کردی توی حست من یه دوستی داشتم با پسرع ...

هیچی واقعا هیچی بخودم اومدم دیدم رفته تو قلبم من حتی نخاستم بهش برسم چون نمیخاستم ذره ای از حسم بهش کم شه نخاستم حس قشنگی که بهش دارم خراب شه الانم نه دلتنگش میشم نه چیزی فقط ارزومه هیچ مشکلی نداشته باشه

لایک ندوس😡👊
هیچی واقعا هیچی بخودم اومدم دیدم رفته تو قلبم من حتی نخاستم بهش برسم چون نمیخاستم ذره ای از حسم بهش ...

چقدر بده که کسی رو انقدر دوست داشته باشی ولی خودت بدونی که مال هم‌نیستید به هر دلیلی

با کسی دیگه ارتباط نگرفتی بعد از اون؟

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
چقدر بده که کسی رو انقدر دوست داشته باشی ولی خودت بدونی که مال هم‌نیستید به هر دلیلی با کسی دیگه ار ...

نه نتونستم... فقط با یه مرد ارتباط میگیرم اونم همسر ایندمه حالا هرموقع قسمتم بود

لایک ندوس😡👊
2738
نه نتونستم... فقط با یه مرد ارتباط میگیرم اونم همسر ایندمه حالا هرموقع قسمتم بود

پس اقلا برو یوگا یا مدیتیشن کار کن بتونی حستو مدیریت کنی انقدر عذابت نده

از زندگی میندازه آدمو این وضعیت😔😣

ایشالله یه مرد خوب که برات حسابی جذاب باشه قسمتت بشه

پس اقلا برو یوگا یا مدیتیشن کار کن بتونی حستو مدیریت کنی انقدر عذابت نده از زندگی میندازه آدمو این ...

اره از زندگی افتادم بیرونم میرم گاهی ناخوداگاه جایی خیره میشمو اشکام میریزه...مرسی واسه پیشنهادت بهش فک میکنم

فدات

لایک ندوس😡👊
2706