2737
2734
عنوان

لطفا ساکنین تهران یه لحظه بیان

215 بازدید | 38 پست

کسی میدونه کجا پالتو خوب و قیمت مناسب هستش

سلام عزیزان دل من فروشگاه اینترنتی وسایل برنزی دارمساعت دکوری اگه دوس داشتید به ایدی Zaribano74 تشریف بیارید تا کارهامو نشونتون بدم

امام زاده حسن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من کلا از هفت حوض یا پاساژ اندیشه خرید میکنم. ولی قیمت مناسب برای هرکس متفاوت بنظرم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
امامزاده حسن و هفت تیر  تهرانپارس و هفت حوض

هفت حوض نمیشناسم

سلام عزیزان دل من فروشگاه اینترنتی وسایل برنزی دارمساعت دکوری اگه دوس داشتید به ایدی Zaribano74 تشریف بیارید تا کارهامو نشونتون بدم
2738
حدود قیمت میدونین؟ و جنس

دیگه بالا ۴۰۰ ۳۰۰ پالتو  ..فعلانم پالتو خیلی نیمده پاییزه ها هستش جنس میکرو

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من دیروز امامزاده حسن بودم تازه پاییزی اورده بودن اونم قیمتاش از ۲۰۰ به بالا بود

مدلاش خوب بودن؟

یاسی..خردلی...زرشکی تیره..ابی کاربنی

یاسی خیلی دوس دارم

به نظرتون چه رنگی خوبه من 25 سالمه

کرم نسکافه ایی..زرشکی...یشمی..زیتونی

2706