2733
2734
عنوان

لطفا ساکنین تهران یه لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 38 پست
اشرفی اصفهانی یا اون یکی تیراژه

اشرفی اصفهانی

اون یکی تیراژه هم‌مگه هست؟؟

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
منظورت لباس مجلسی؟؟؟ اندیشه کلا کاراش مزونی مثلا نباید ویترین نگاه کنی باید بری تو رگال تک تک ببینی ...

اره...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امامزاده حسن چیزای خوبی میاره؟ هفت تیر بهتره یا امامزاده؟

امامزاده حسن مانتو پالتو بیشتری داره

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2728
چیزای خوبی میاره؟

اره من ک هیچ وقت دست خالی برنگشتم...مخصوصا پاساژ ایرانیان

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2740

راهنمایی خوبی بود از همگیتون تشکر میکنم

سلام عزیزان دل من فروشگاه اینترنتی وسایل برنزی دارمساعت دکوری اگه دوس داشتید به ایدی Zaribano74 تشریف بیارید تا کارهامو نشونتون بدم