2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بی بی بزن یا ازمایش بده 

تنها علامت بارداری قطع پریوده زیاد خودتو درگیر علائم حاشیه ای نکن

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2740

خانما ببخشید میشه بگید ایا دل درد و کمردرد خفیف حدود ده روز یا یه هفته قبل پریود نشونه ی بارداریه یانه بعضی میگن درد لانه گزینیه درسته 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
منم اولین نشانه درد وسنگین شدن سینه هام بود

یعنی درد سینه هم از علایم بارداری هست 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
یعنی درد سینه هم از علایم بارداری هست 

صبحها وقتی از خواب پا میشی انگاری سینه هات بزرگ وسنگین شدن این از علایم بارداریه

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
2706