2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بی بی بزن یا ازمایش بده 

تنها علامت بارداری قطع پریوده زیاد خودتو درگیر علائم حاشیه ای نکن

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

خانما ببخشید میشه بگید ایا دل درد و کمردرد خفیف حدود ده روز یا یه هفته قبل پریود نشونه ی بارداریه یانه بعضی میگن درد لانه گزینیه درسته 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
منم اولین نشانه درد وسنگین شدن سینه هام بود

یعنی درد سینه هم از علایم بارداری هست 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
یعنی درد سینه هم از علایم بارداری هست 

صبحها وقتی از خواب پا میشی انگاری سینه هات بزرگ وسنگین شدن این از علایم بارداریه

در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                   گو همه چشم جهان رو به سرم بشتابید .....
2706