2737
2734
عنوان

بنظرتون کارم درسته؟؟؟آخه خیلی دلم از خانواده ام پره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 37 پست

مطمئنی بی دلیل بوده کدورت بینتون؟تاحالا ندیدم مادر آدم بی دلیل اینطوری رفتار کنه.منظورم اینه شاید یسری اخلاقای شما از نظر خودت مشکلی نداره و بد نمیبینی ولی در اصل بده.شاید هم مسئله دیگه ای پیش اومده مادرتون در جریانه

الان باز زن داداشم رفته خونه مامانش،،،داداشم و مامانم اینا گفتن به خواهرم که بیاد دخترم رو ببره خونش ...

من باش من نمیزارم ببرن و همه چیو میگم تو هم بد کردی نرفتی تو هفته خودت یه روز مشخص کن برو و این رو عادتشون کن که اون روز هفته تو اونجایی بد هاپار خانم اگه نخواست خونه نمونه بزن و بدونه که اون روزا تو میری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حیف عمر و روابط حسنه ای ک بخاطر اینجور مسائل بهم بریزه واقعا خدای نکرده فردا پس فردا مادرش عمرشو دا ...

عزیزم وقتی راضی نیستن برم اونجا،چرا به زور برم اونجا

داداشم جرئت نمیکنه وقتی زن داداشم هست بگه دخترت رو بیار،،،وایساده زن داداشم بره خونه مادرش بعد بگه دخترت رو بیار

میخوام صدسال سیاه دخترم هیچکدوم شون رو نبینه،،،

خوب من به شما حق میدم که اجازه ندی بچه ات بره 

ادم رو از خونه پدریش تبعید کنن بعد بچه ادمو بخوان ؟!!!حاشا و کلا اصلا نمیذارم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2728
از دید خواهر شوهر خوندیم حالا از دید عروس دیدنیه هممون فک میکنیم بی گناهیم وهیچکاری نکردیم وطرف مقصر ...

هر کی مقصر باشه چه ربطی به این داره که ایشون اجازه نداره بره خونه مامانش؟!!!!

مطمئنی بی دلیل بوده کدورت بینتون؟تاحالا ندیدم مادر آدم بی دلیل اینطوری رفتار کنه.منظورم اینه شاید یس ...

عزیزم من با خانواده ام هیچ کدورتی ندارم،،،فقط نمیرم خونشون،،

اونا هم عادت کردن،،فقط از این زورم میگیره که خجالتی نمیکشن،،،میزارن زن داداشم بره خونه مادرش بعد بهم بگن بیا،،نمیدونم چطور از خجالت نمیمیرن،،،

هیچوقت به روشون نیاوردم و نمیارن،،،فقط بهانه الکی میارم که حوصله نداریم بیایم،،یا کار داریم

2738

خانومی که گفتی از دید خواهرشوهر خوندیم؟؟؟مگه من اصلا اسم زن دادشم رو اوردم،،،اون بیچاره تقصیری نداره،،زرنگ کار خودشه،،،

من از خانواده خودم از پدر مادر خودم و برادر خودم گله دارم

مطمئنی بی دلیل بوده کدورت بینتون؟تاحالا ندیدم مادر آدم بی دلیل اینطوری رفتار کنه.منظورم اینه شاید یس ...

نه بابا احتمالا زن داداشه ازونایی که خون به دل شوهرش میکنه مانشم مجبوره دیگه اینجوری رفتار کنه

البته کار مامانش اصلا درست نیست بلاخره ایشون دخترشونه

برو عزیزم مادرته تو دلایل اونارو نمیدونی از دید خودت میبینی فقط شاید یه جریان‌هایی هست ک شما خبر ند ...

عزیزم من الان شش ماهه این وضعیتم هست،،مشکلی نیست،،ما با هم پارک میریم یا بیرون،،،فقط خونشون نمیرم،،که اونا هم راضی هستن و چیزی نمیگن

فقط گاهی اوقات که زن داداشم میره میگن بهمون بیاین،،،از این زورم میگیره،،،از زن برادر و برادرم گله ندارم،،از پدر و مادرم گله دارم،،که نمیگن این دخترمون مگه غیر از ما کی رو داره

عزیزم من با خانواده ام هیچ کدورتی ندارم،،،فقط نمیرم خونشون،، اونا هم عادت کردن،،فقط از این زورم میگ ...

ولی ب روشون بیار درکت میکنم منم تقریبا مادرم بیشتر خواهرموهواشو داره

مثلا ی روز خونه ما مهمونی بودن مامانم برگشت گفت ول کنید خودش یعنی من جمع میکنه همه چیو تنهای کردم فقط ظرفا رو زنداداشم شست دقیقا فرداش خونه ابجیم رفتیم من نرسیده هنوز ی چایم ابجیم بهمون نداده بودمامانم هی ب من میگف پاشو برو کمک پا شو پاشو انقد حرصم گرف ک نگو

2706