2737
2739
عنوان

کیا تابع طب سنتی اسلامین و از بدو تولد واکسن به بچهاشون نزدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9905 بازدید | 343 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم بچه ندارم اما دور و بری هام نمیزنن بچه ها هم همه سالم دوستمم خودش طبیب طب قدیمه 5 تا بچه داره ...

ایول ایول دمشون گرم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2728
دوستم خودش کارت واکسن بچه رو پر کرده بود یکسری ها هم ک بچه هامون میفرستیم مکتب خونه هایی ک جدیدا اح ...

شما کحا زندگی میکنید؟؟؟؟؟

انگار خوابم

اصلا تا خالا نشنیدم این چیزها رو

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تا حالا نشنیدم مگه داریم؟؟؟؟

بله من هم اکنون زیر نظر دکتر طب سنتی حاذقی هستم ک مخالف واکسنن

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2740
دوستم خودش کارت واکسن بچه رو پر کرده بود یکسری ها هم ک بچه هامون میفرستیم مکتب خونه هایی ک جدیدا اح ...

خب به نظر خودت عزیز دلم این درسته که کارت خود ادم پر کنه از لحاظ اخلاقی منظورمه ها ببخشید میگم در هر صورت هر کسی صلاح خودش بهتر میدونه ولی اینکه یکی کارت پر کنه به نظر من داره طرف مقابل گول میزنه ❤

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
از واکسن زدنم بچه ها هیچی شون نمیشه هااا یه سر سوزن هست مثل بقیه ی آمپول ها اگه عوارض جدی داشت ...

و دو روز تب و کلی گریه و کلی خستگی

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706