2726

لطفاً اونایی ک تابع طب مدرنن و گوششون پر شده از اینکه وای نه خطرناکه واکسن نزدن ترروم نکنن

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زمان مدرسه و مهد که کارت واکسن میخوان چیکار میکنن جمله ام سوالیه ها من دیدم مثلا سه گانه را دو گانه میزنن برای تشنج و اینا ولی این مورد ندیدم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728

نه بابا چیکار داریم ترور کنیم اومدیم نظرات جدید بخونیم ساکت یه گوشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

من یه بار از دکتر پرسیدم گفت خانم مگه دوره قدیمه اون موقع واکسن نبود نمیزدن الان که هست حتما باید زده بشه و نزدنش باعث مرگ و میر بچه ها میشه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

اون زمان که این اصول بود علم اینقدر پیشرفت نکرده بود. نمیتونی بگی چون قبلا گاری و اسب بوده الان از پاشین استفاده نمیکنم  

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

خواهرم تو بهداشت کارشناس بهداشت خانواده ست اینقدر حرص میخوره از خانومایی که واکسن بچه هاشونو نمیزنن

عزیزم اگه اون روش درست بود اینقدر بچه ها فلج اطفال و اینجور بیماریها نداشتن 

از خانومای قدیمی بپرس هرکدوم دست کم یکی دوتا بچه از دست دادن

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
زمان مدرسه و مهد که کارت واکسن میخوان چیکار میکنن جمله ام سوالیه ها من دیدم مثلا سه گانه را دو گانه ...

دوستم خودش کارت واکسن بچه رو پر کرده بود

یکسری ها هم ک بچه هامون میفرستیم مکتب خونه هایی ک جدیدا احیا شده

از مدرسه سطحش خیلی بالاتره با اموزش پرورشم هماهنگ.شده بچه ها امتحان مدرسه رم میدم مدرک مدرسه رم میگیرن

به نظرت قدیما چرا اینقد آمار مرگو میر تو نوزادا زیاد بوده

فلج هم اصافه کن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706