2733
2739
عنوان

میخام بزارم جلو در بیاد ببره😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای کاش مهمون جماعت یاد بگیره تو خونه میزبان نچرخه و دست به وسایلش نرنه...نمیدونم چرا ما ایرانیا این ...

اینقد پرو هستن فک میکنن چون خونه پسرشونه پس اینام صابخونه ان . کثاااااافتاااا

اگه قبلش جنجال نشده بود، حرف مامانت درست بود

واكنش نشون نميدادي بهتر بود

ولي شما كه دعوات شده، وسايل هم ببر بزار دم درش كه بفهمه چه خبره!

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2728

به نظرمن کم محلشون کن وسرسنگین رفتارکن اما اینکه وسایل بزاری پشت در انجام نده چون اگه بخای مثل اونا رفتارکنی میشی یکی مثله خودشون درحدتونیست که اینکاروبکنی بعدم باعث میشه دعواادامه داربشه وگفتی بارداری اصلا استرس واعصاب خوردی برای خودت وجنینت خوب نیست بفمربچه ات باش بیخیاله آدمای بی فرهنگه دور وبرت لااقل تاوقتی زایمان میکنی قضیه روبرای خودت بزرگ نکن هرچی بیهیالتربرخوردکنی اونابیشترمیسوزن

2740

ز بزن بهش و ازش توضیح بخواه ک چرا وسیله ات رو برده؟؟؟؟

اگه گفت ب پسرم گفتم بگو اونجا خونه فقط پسرت نبوده و اون وسایل برا منم بوده...

آخر سر هم بگو بیا یسری چیزای دیگه ام هست ب درد من نمیخوره...مثل اینکه مال نارضاس...بیا ببین ب درد کی میخوره

اینقد پرو هستن فک میکنن چون خونه پسرشونه پس اینام صابخونه ان . کثاااااافتاااا

اعصاب خودتو خورد نکن .. متاسفانه ایجوریه... شوهرت چی میگه؟

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
بنظرم درست نیست. من مادرشوهرم برام هرچی میخره استفاده میکنم خیلی خوشحال میشه یا مثلا میگه چقدر بهت م ...

نميدوني كه،من مادرشوهرم نيست زن باباشونه خدايي خيلي بدجنسه

همش تو كار سخر و جادوعه يه مدت زندگيمو بهم ريخته بود شايد بگي اشتباه ميكني چون هركسي ب اين چيا اعتقاد نداره خب توهم جاي من باشي ميترسي 

مثلا شربت مياره ميترسم بدم شوهرم يا خودم بخوريم 

چون ي سري بلاها سرمون اورده ديه نميخام اونا تكرار شن 

همشم از حسوديسه

اره  و چون الانم کارگر هست در خونم کلا بازه اونم رفت و امد میکنه

بنظرم لزومی نداره ایشون کلید خونه شمارو داشته باشن. 

درمورد این رفتار زشت ایشون با شوهرتون دعوا نکنید و خودتون قاطع و جدی باهاشون حرف بزنین. اما درمورد اینکه همسرت کتکت زده گمونم باید با شوهرت خیلی جدی برخورد کنی چون جای بخشش نداره. 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
2706