2733
2734
عنوان

میخام بزارم جلو در بیاد ببره😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مررسی از همتون 😞😞

خودتو ناراحت نکن تو بارداری هم خودت اذیت میشی هم بچه، بیشتر از همه شوهرت مقصره که این وضعیت پیش اومده و اونا دارن سواستفاده میکنن آشتی که کردی بمون سر خونه زندگیت و شوهرتم یه جور با قلق خاص خودش رام کن بزار افسار زندگیت فقط دست خودت باشه تا ارامش داشته باشی ، موفق باشی عزیزم

2731
چه رلیلی داره؟

یا خدا ،خب ما مسافرتیم اخر هفته همیشه شهرستانیم یکی باید مواظب خونه باشه حتی گاهی تا من از سر کار برسم خونه مامان مهربونم رفته خونه برامون غذای تازه گرم پخته

منم هنوز کلید خونه بابامو دارم،پدر شوهرم فوت شد چهار صبح به ما خبر دادن دستپاچه رفتیم شهرستان اگه مامان بابام کلید نداشتن کل زندگی منو گند برمیداشت چون حتی تمرکز نداشتم برای چند روز نبودن خونه رو اماده کنم

عاقلانه ترین کار اینه که بری با ناراحتی بهش بگی مامان من چیزایی که شما بهم هدیه داده بودین رو دوست داشتم اومدم دیدم برداشتین بردین ناراحت شد یه جورایی عصای دستم بودن استفاده میکردم بعدشم با ناراحتی برگرد خونت این مسایل رو نباید به مرد واگذارکنید خودتون زنونه حل کنین چون شوهرا همیشه طرف مادرشون درمیان وخرابتر میکنن

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹