2703
2553
عنوان

میخام بزارم جلو در بیاد ببره😤😤

606 بازدید | 50 پست

تو تاپیک قبلیم گفتم . من باردارم و خونه مادرم هستم . این چند روز که خونه نبودم مادرشوهرم رفته خونمون و یه سری وسیله که تو خونم بود برداشته برده واسه دخترش . یه سری وسیله که خودش موقع عروسی کادو داده بود و حتی وسیله شخصی منو که استفاده میکردم گرفته برده و نکرد حتی یه زنگ برام بزنه بگه بردم . دخترشم یه زنگ برام نزده . مقصر شوهرمم بود و باهاش یه دعوای حسابی افتادم سره این موضوع و اونم منو زد . 

حالا امروز میخام یه سر برم خونه . حالم از مادرشوهره بی شخصیتم بهم میخوره . خیلللی ادعای فرهنگ و شخصیت میکرد ولی با اینکارش نشون داد واقعا بیشعوره که وقتی زنه خونه نیست میره وسایلشو جمع میکنه میبره ‌. اینقد بدم میاد ازش که دیگه نمیخام ریخته و صدای نحسشو بشنوم . 

میخام رفتم خونه چند تا تابلو و مجسمه و دکوری رو که قبل عروسی بهم کادو داد جمع کنم بزارم پشت در خونم بیاد ور داره ببره . نمیخام هیچ چیزی از اون تو خونم باشه . مامانم میگه ولش کن تو شخصیت خودتو در حد اون  پایین نیار و درگیری درست نکن . ولی من دلم اروم نمیششششششششه اصلا . به نظر شما اینکارو بکنم یا نع ‌ حالم خیلی بددددده ‌ شما اگه تو موقعیت من بودین چیکار میکردین ؟  😤😤😤نگین مقصر شوهرت چون میدونم و باهاش دعوا افتادم . ولی حالم از مادرش بهم میخوره ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرچي ك اون بهم دادو دادم اينو اون 

البته چيز زيادي نداد ي دوتا جا ادويه و قندون فقط بقيه رو مامان بابامو شوهرم خريدن 

برو بده منت نزاره ك ابن تابلويي ك تو خونشه من خريدم 

2720

ببخشید، ایشون کلید منزل شمارو دارن؟ 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

این کار رو بکنی اختلافتون بیشتر میشه جنگ و دعوا درست میشه .ول کن

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2714

ای کاش مهمون جماعت یاد بگیره تو خونه میزبان نچرخه و دست به وسایلش نرنه...نمیدونم چرا ما ایرانیا این اخلاق بد رو بعضیمون داریم.

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

چه جالب شوهرت به خاطر کار اشتباه مامان خودش تورو زده!!!!لابد معذرت خواهی هم نکرده هنوز برو وسایلی ک اورده مادر شوهرت اول بشکون بعد بریز جلو در خونش بعدم برگرد خونه بابات

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
من هرچي ك اون بهم دادو دادم اينو اون  البته چيز زيادي نداد ي دوتا جا ادويه و قندون فقط بقيه رو ...

بنظرم درست نیست. من مادرشوهرم برام هرچی میخره استفاده میکنم خیلی خوشحال میشه یا مثلا میگه چقدر بهت میاد تازه میبینه دوسدارم بیشتر میخره. 

هرچند اونم اخلاقای بد زیاد داره اما خب اگه اینجوری ک شما میگین رفتار کنم بدیاش بیشتر میشه خب. 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
2706