2737
2739
عنوان

نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم از خانواده شوهر بدم‌میاد.

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 42 پست
حالتاشون معلومه که با من زیاد خوب نیستن..جاری جدید اومده فغان اون‌رو خیلی تحویل میگیرن.

ب حرف بچه ها اهمیت نده یک 

شاید اون دختر خواهرشوهرت میبینه تو ب رضا محبت میکنی از حسودیش اینو میگه تا رضارو با تو بد کنه 

ببین اصلا ب روشون نیار ب نطرم  پشت سرتو ول کن توروت هر کی چ بچه چ بزرگ چ کوچیک خوب بود خوب باش بد بود ادم حسابش نکن همین 

از بیشعور بودنشونه.جاری بزرگه من و خونوادش خیییلی دخالت کردن توکارام حتی تو بچه دار شدنم‌چون فامیلشو ...

من بیچاره که همه به کارم کار داشتن😅😅😅حتی خواهر شوهرام به اون یکی جاریام حتی یه کلمه هم نمیتونن بگنا از ترسشون ولی به من که میرسن قشنگ زبونشون باز میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا جلوشون یکم شوهرم رو اذیت میکردم تا حرسشون در بیاد.میدونم ای کار حرس خانواده طرف در میاد اما خب ...

با اینکارت بدتر شوهرت ازت سرد میشه باید باهاش صمیمی باشی وگرم بگیری همیشه ....

2728
اولا جلوشون یکم شوهرم رو اذیت میکردم تا حرسشون در بیاد.میدونم ای کار حرس خانواده طرف در میاد اما خب ...

بخرا هرچی محلشون نذاریم بهتره.روز پاتختی جاریم مادر جاریم نشسته بود بالای مجلس مادر شوهرمن دم دستشویی نشسته بود.

با اینکارت بدتر شوهرت ازت سرد میشه باید باهاش صمیمی باشی وگرم بگیری همیشه ....

شوهر م که تحویل میگیرم فکز میکنن اسمان باز شده پسر اینا افتاده.اولا همین اشتباه رو میکردم.الانا جلو اونا تحویلش نمیگیرم اما در خلوت خوب فرق داره.

شوهر م که تحویل میگیرم فکز میکنن اسمان باز شده پسر اینا افتاده.اولا همین اشتباه رو میکردم.الانا جلو ...

وااا😞😞من که زن داداشم با داداشم بد حرف بزنه متنفر میشم ازش اما باهاش که خوبه دوسش دارم رفتارا خیلی متفاوته

ولشکن بیخیال

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2738
وااا😞😞من که زن داداشم با داداشم بد حرف بزنه متنفر میشم ازش اما باهاش که خوبه دوسش دارم رفتارا خیلی ...

من داداش ندارم نمیدونم زن داداش چه کارهای میتونه‌کنه تاوحزس خانواده شوهر رو در بیاره.شما اگه میتونی راهنمایی م‌کن.😉😉😉

بچه ها چحوری با سیاست باشیم در برابر مادرشوهر؟خیلی ضعیفم چون خونه بابام نازکتر از گل بهم گفتن.طاقت ن ...

کار خاصی نمیخواد، نه زیاد صمیمی شو نه زیاد گوشه گیر باش، هیچوقت تو مسائل خانوادگیشون دخالت نکن، با احترام حرف بزن ولی نه رسمی، لازم نیست رفتی کمر ببندی به خونه تکونی براشون ولی همین که تو دست و بالش باشی خوبه، هیچوقت راز خانواده ات رو نگو، از پسران بد نگو، 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
من داداش ندارم نمیدونم زن داداش چه کارهای میتونه‌کنه تاوحزس خانواده شوهر رو در بیاره.شما اگه میتونی ...

خانواده ها با هم فرق دارن ولی همین که باهاشون سرسنگین باشی وتو همه کارات فقط مامان باباو خانواده خودتو اولویت بزاری وبه اینا محل ندی از همه چی حرص درآرتره😅😅😅😅😅