2733
2734
عنوان

خانومایی که ای وی اف مثبت داشتن...

260 بازدید | 25 پست

سلام خانوما

میشه بگید شمایی که مثبت شدین چ علائمی داشتید و از روز چندم انتقالتون شروع شد؟

ممنون میشم

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از همون روز هشتم نهم یه تغییراتی رو منوجه میشن اما خب بدنها متفاوته ممکنه همون ۱۵ روز بعد انتقال برن ازمایشو ببینن مثبته و به قبلش علامت خاصی نداشنه باشن

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

من یکبار انتقال دادم مثبت شد اما رشدش متوقف شد و الانم تو مراحل انتقالم یعنی اگه خدا بخواد و مشکلی پیش نیاد پریود بعدیم میرم واسه انتقال

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

من علایم خاصی نداشتم

تو ای وی اف اول که مثبت شد هیچ علایمی نداشتم

دفعه دوم هم روزهایی که به تاریخ آزمایشم نزدیک میشدم یکم علایم پریودی و ضعف و درد زیر شکم داشتم . دومی هم مثبت شد البته

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738
من یکبار انتقال دادم مثبت شد اما رشدش متوقف شد و الانم تو مراحل انتقالم یعنی اگه خدا بخواد و مشکلی پ ...

وقتی مثبت شدین چ علائمی داشتین

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
من خواهرم بعد از ۱۸ سال آی وی اف کرد برای بار سوم و مثبت شد الانم ۴ ماهس انشالله قسمت شما

علائمی نداشتن بعدانتقال؟

وقتی مثبت شدین چ علائمی داشتین

مشکل من این بود که از قبل و بعد از اینکه مثبت شد هیچ علامتی نداشتم و بتا کم بالا میرفت و دکتر همش مشکوک بود اخرم تو هفته پنج که رفتم سونو متوجه شدم اصلا تو همون روزای اول رشدش متوقف شده.اما کسایی که مثبت بودن بیشتر میگفتن سینه هامون حساس شده و تکرر ادرار و دل درد کمر درد....شما انتقال دادی بسلامتی؟روز چندمته علامت نداری؟

مشکل من این بود که از قبل و بعد از اینکه مثبت شد هیچ علامتی نداشتم و بتا کم بالا میرفت و دکتر همش مش ...

من روز پنجممه دیروز پریروز فقط درد پریودی داشتم اونم خیلی کم ولی امروز خوبه خوبم 

گاهی زیر دلم تیرمیکشه ک میدونم ازامپولاس 

علائم دیگه ای هم ندارم😞😞

من روز پنجممه دیروز پریروز فقط درد پریودی داشتم اونم خیلی کم ولی امروز خوبه خوبم  گاهی زیر دلم ...

بلاخره اینا هم یه جور علامته دیگه.اینکه علامت داری یعنی میشه امیدوار بود من اصلا علامت نداشتم با اینکه بتام در حدی رفت بالا که ازمایشگاه تایید کر د حامله ام ولی باز علائم نداشتم 

من از روز دوم تپش قلب،تکرار ادرار،کمردرد،ودرد پریودم شروع شد تا پنج روز تپش قلبم برطرف شد و دردپریودم شدیدبود ولی میگفتم هرچی خدابخواد، ب لطف خدا مثبت شدم ان شاالله مثبت میشی😊

خـدایا شکـرت❤ دلبندم بند بند دلت را به خـدایی بسپار که بیشتراز من هوایت دارد❤😊
2706