2737
2739
عنوان

واقعا فامیلای من و شوهرم خیلی خیلی بامزه ان

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 69 پست
دائم کارشون همینه ، به شدت مخفی کار هستن ولی میخوان از همه چی سر در بیارن....پدرشوهرمم توقع داره هر ...

عقیده ی شوهرت چیه ؟ با شما همفکر یا اونا ؟ دوست داره بره اونجا ؟ 

دهات رفتن دو ماهی یه بار رفتن بد نیست آدم حال و هواش عوض میشه به شرطی که بری بگردی نه که بشینی اما خداوکیلی هر هفته رفتن دیگه مزه ش میره مسخره میشه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عقیده ی شوهرت چیه ؟ با شما همفکر یا اونا ؟ دوست داره بره اونجا ؟  دهات رفتن دو ماهی یه بار رفت ...

ای خدا ، دهاتشون که سرسبز نیست، خشک خشکه ، نه باغی نه رودخونه ای نه درختی ....باید بریم صبح تا شب بشینیم توی خونه مادر بزرگش ، فقط بین ظهر و عصر بریم سر قبر اموات 

شوهرم عاشق رفت و آمده ....اصلا براش فرقی نداره طرف کی باشه چی کاره باشه....اما کم کم یادش دادم ما باید با هم خلوت دو نفره داشته باشیم 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2728
ای خدا ، دهاتشون که سرسبز نیست، خشک خشکه ، نه باغی نه رودخونه ای نه درختی ....باید بریم صبح تا شب بش ...

خدا صبرت بده ، من خوشم نمیاد هر دقیقه برم وسط مرده ها ، دوست ندارم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
  خدا صبرت بده ، من خوشم نمیاد هر دقیقه برم وسط مرده ها ، دوست ندارم

یه حالتی دارن پدر شوهر و مادر شوهرم ، میخوان هر جا میرن ما هم بریم ....چون توی یک ساختمانیم توقع دارن هر کسی اومد خونشون ما هم بریم بالا....هر کسی منظورم اینه مثلا پسردایی پدرشوهرم و زنش که میان ، اینا توقع دارن ما بریم پیششون 

یه حالتی دارن پدر شوهر و مادر شوهرم ، میخوان هر جا میرن ما هم بریم ....چون توی یک ساختمانیم توقع دار ...

2738
مال منم اینطوری بودن،بیچاره کرده بودن،ی مدت نرفتم درست شدن

دیروز ساعت ۸ صبح مادر شوهرم اومد پیشم ، یعنی هنگ کرده بودم از این کارش