2737
2734
عنوان

واقعا فامیلای من و شوهرم خیلی خیلی بامزه ان

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 69 پست
خیلی بی فرهنگ و بی کلاس هستند 

یه موجودات عجیبی هستن ، عمه اش انتظار داره من دائم برم دهاتشون ، بشینم پیششون و حرف های چرت بزنم...اصلا هیچ ربطی به من نداره فرهنگشون 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
یه موجودات عجیبی هستن ، عمه اش انتظار داره من دائم برم دهاتشون ، بشینم پیششون و حرف های چرت بزنم...ا ...

سن بالا هستند ؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس لوسترتونو بزار پروفایل تلگرام یا واتس اپ 😂😂

😂😂😂😂😂

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731
سن بالا هستند ؟ 

همه جور سنی دارن از ۹۰ تا ۲۶

اما همه یک خط فکری دارن ...زن هاشون نهایتا دیپلم دارن و اکثرا فقط بچه داری میکنن....کلا حرف و غیبت و اینجور چیزا

آخه من چی دارم بگم با اینا؟ بشینم از مقالاتم بگم یا اهدافم یا از انگیزه هام؟

همه جور سنی دارن از ۹۰ تا ۲۶ اما همه یک خط فکری دارن ...زن هاشون نهایتا دیپلم دارن و اکثرا فقط بچه ...

خب خیلی سخت ، مخصوصا تو جمعی قرار بگیری که همش دنبال غیبت کردن هستند 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2738
  خب خیلی سخت ، مخصوصا تو جمعی قرار بگیری که همش دنبال غیبت کردن هستند

دائم کارشون همینه ، به شدت مخفی کار هستن ولی میخوان از همه چی سر در بیارن....پدرشوهرمم توقع داره هر هفته من راه بیوفتم برم باهاشون دهاتشون به مادربزرگ شوهرم سر بزنم....نمیدونی اوایل ازدواجم هر هفته اونجا بودیم ، یکبار که نرفتیم به عمه ها برخورده بود

تا نیومدم به یه بهونه دم خونتون مهمونی 

عکس لوستر تو بزار 

تند سریع استارتر 

شوخی هم نداریماااااااا

جدا از شوخی دلم خواست لوسترتو ببینم چون خونمونو عوض کردیم لوسترمون نخورد به این خونه جدیده واسه نوع گچ بریش 

اگه دوست داشتی عکس بزار لایکم کن 

با تشکر- قبلا هم بگم که مبارکه لامپاش پر از نور باشه واستون  

حالا من برم جایی تا طرف خودش نگه مثلا فلان چیزو خریدم یا مثلا رفتم ابروهامو برداشتم اصن حرفی نمیزنم توجه نمیکنم 😁 بعضیا خیلی تو نخ اینجور چیزان

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

حالاعکس لوسترو بزار😉

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺