2733
2739
عنوان

راهنمایی میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 72 پست
شمارم خاموش میکنم  یعنی نبرم ی جا بیاد ببره  اخه من وخیلی اذیت کرد تو خیابون  یعنی ...

دست بر می داره 

اما یه مدت میخواد اذیت کنه 

سر بحث کادو که اون خانم تو پست گفتن 

می تونید کادو بدید به دوستی بده به این آقا در غیر این صورت به هیچ عنوان اقدام نکن 

درضمن اگر دوس شما بی اف داره لطفا باهاش در جریان بذارید ایشون نزدیک به نزدیک راهنمایی کنه بهتره 

اگر بحث کادو به خاطره کادو نگرانی...نباید به خطر بندازی تو اون پست گفتم جلو جمع دست و می کشه میبره شمام که آبروریزی نشه باهاش میری اونوقت که نقشش و عملی میکنه باور کنید اینا کار پسراست 

شما اگر دوست این پسر و بشناسی هم خوبه که بتونی کادو رو واسطه از طریق دوست خودتون برسونید دست دوست این آدم روانی 

آقا هستم🕵️‍♂️
یه پیام بده بگو دادم به فلانی،برو بگیر،

یعنی پیام بدم 

یا کلا بی خیالش بشم

نمخام بدم دوستام ببرن 

اون بلایی سرشون بیاره کجا بندازم کادوشو از دسش راحت بشم 

ب نظرتون اون بلزم بهونه میکنه کادو رو <؟ چیز بارزشی ام والا نبود ی عروسک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی پیام بدم  یا کلا بی خیالش بشم نمخام بدم دوستام ببرن  اون بلایی سرشون بیاره کجا بند ...

بی‌خیال‌شو‌اگه‌دیدی‌بازگیر‌داد‌شماره‌کارتشو‌بگیر‌،پولشو‌بزن‌‌ به کارتش البته نقدی بریز،

2728
دست بر می داره  اما یه مدت میخواد اذیت کنه  سر بحث کادو که اون خانم تو پست گفتن  م ...

خودم ببرم بدم به دوسش شماره دوسشو ندارم ولی از طریقاینستا میتونم دوسش و پیدا کنم 

بی‌خیال‌شو‌اگه‌دیدی‌بازگیر‌داد‌شماره‌کارتشو‌بگیر‌،پولشو‌بزن‌‌ به کارتش البته نقدی بریز،

گوشیم خاموش کنم 

یا کادو لعنتی شو ببرم بندازم جلوش بعد خاموش کنم 

پس کتک هایی که ب من زد کیفم گ پاره شد 

اونا چی 

من میکشید بندازه تو ماشین میخاست بره خارج از شهر  به من میگفت تو فک کردی خوشگل تر از تو دختر ن ...

نترس ‌.

شما محصل که نیستی. پس ازون لحاظ راحتی. خونه هستی با مادر برو .اگر هم دیدیش تو خیابون نترس بخواد تهدید کنه به مامان بگه ...به هیچ عنوان نمیگن پسرها .این یه ترفند.

شما فقط نرو واسه کادو که تنها گیرت نیاره تنها درصورتی کادو رو برسونید دستش که دوستت و واسطه کنی و قبلش بهش نگی که دوستت واسطه اگه بی اف داره بهتره با اون آقا در جریان بذاری بی اف بره کادو رو بده به این آقا 

مطمئنم به هرکسی بگی محکم باهات وایمیسه پس نگران اون ت....حروم نباش  

نمیخوام حرف بد بزنم.

آقا هستم🕵️‍♂️
2740
خودم ببرم بدم به دوسش شماره دوسشو ندارم ولی از طریقاینستا میتونم دوسش و پیدا کنم 

شما بدی بدی به دوستش؟نه چونکه باهم برنامه می ریزن.  یکی میشه دوتا .

آقا هستم🕵️‍♂️
کادو شو پس بدم یعنی 

باهاش در جریان بذار . بذار اون آقا بره کادو رو بده اگر نه در غیر این صورت کاری ب کادو نداشته باش و بذارش دور از دسترس که فکرش نگرانت نکنه

آقا هستم🕵️‍♂️
نترس ‌. شما محصل که نیستی. پس ازون لحاظ راحتی. خونه هستی با مادر برو .اگر هم دیدیش تو خیابون ن ...

دانشجوام 

کادو شو امشب ببرم یا بدم دوس پسر دوستم ببره 

یعنی کسی بهش هیچی نگه 

یعنی نباید کتک بخوره 

دانشجوام  کادو شو امشب ببرم یا بدم دوس پسر دوستم ببره  یعنی کسی بهش هیچی نگه  یعنی ...

کادو بده بی اف دوستت 

دیگه کاریت به بقیش نباشه

خودت نرو .

خیالت تخت هیچ کاری نمیتونه بکنه .

شما تصمیم اینارو اونور بادوستات نگیری خودت بری.

آقا هستم🕵️‍♂️
جلوی دوس پسر دوستم من وبد جلوه نده 

هر کاری بخواد بکنه هر حرفی بزنه اهمیت نداره .اصل این که چیزی که تو ازش ترس داری و بدن دستش 

دیگه واست مهم نباشه بخواد هر گ. بخوره 

اونوقت که از لحاظ جانی در خطر باشی بهتره یا فقط پیش یه پسر غریبه پشتت حرف زده بشه؟

شما قبلش تمام جریان کشیدن تو ماشین و ک تعریف کنی هرچی اون پست فطرت بخواد بگه بی اف دوستت اگه مرد همونجا که کادو بش میده م.. بهش

آقا هستم🕵️‍♂️
2706