2733
2734
عنوان

راهنمایی میخام

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین این خطرناکه. قصدش ۱۰۰٪ تجاوز بوده بهت. اصلا باهاش روبرو نشو کادوشو بده به برادرش یا کس دیگه. ...

به دادشش توضیح بدم دیشب چیکار کردعه یا فقط تحویل بدم یا بگم وبگم تهدیدم کرده 

اصلا و ابدا باهاش روبرو نشو كه جز پشيموني هيچي برات نداره،يك دفعه دستتو ميكشه سوار ماشينت ميكنه و بد ...

دیشبم به موتوری دروغ گفت که اونم بهش کمک کنه من فرار کردم 

به دادشش توضیح بدم دیشب چیکار کردعه یا فقط تحویل بدم یا بگم وبگم تهدیدم کرده 

بنظرم يك اسنپ بگير بفرست دم باشگاه برادرش روش هم اسم پسره بنويس بگو برسه بدست فلاني.

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
بنظرم يك اسنپ بگير بفرست دم باشگاه برادرش روش هم اسم پسره بنويس بگو برسه بدست فلاني.

دیشب شماره داداشش پیدا کردم رفتم در باشگاه  یهو دیدم خودش از باشگاه اومد بیرون رفتم قایم شدم  زنگ زدم ب داداشش گفت من خونم خودم معرفی کردم

بعد گفت چنددقیقه دیگه بهت زنگ میزنم بعد جوابم نداد در خونشون رفتم دوباره زنک زدم کفت من دخالت نمکنم هر اتفاقی افتادعع من اصلا براش توضیح نداده بودم گفتم فقط پنج دقیقه بیا پایین 

نیومد و بعد از بیس دقیقه خودش بهم زنگ زد اومد پشت خطمو منم دیگه زنگ نزدم و رفتم

کادوس اشغالی شو نتونستم پس بدم 

تصمیم گرفتم امروز گوشیم خاموش کنم

2738
دیشب شماره داداشش پیدا کردم رفتم در باشگاه  یهو دیدم خودش از باشگاه اومد بیرون رفتم قایم شدم &n ...

عزيزم رفتنت اشتباه محض بود.گفتم بهت فقط با يه اسنپ باكس يا آژانس بفرست دم باشگاه رو بسته هم بنويس برسه بدست فلاني همين.بقيه كارهات اضافه است براي چي به برادرش زنگ ميزني تمومش كن فقط

عزيزم رفتنت اشتباه محض بود.گفتم بهت فقط با يه اسنپ باكس يا آژانس بفرست دم باشگاه رو بسته هم بنويس بر ...

امروز خطمو خاموش میکنم 

به داداشش زنگ زدم ک بیاد بگیره بره بهش بده 

الان کادو موند پیشم 

دیگه من واذیت میکنه یا همه چی تموم شده؟

امروز خطمو خاموش میکنم  به داداشش زنگ زدم ک بیاد بگیره بره بهش بده  الان کادو موند پیشم& ...

غلط ميكنه اذيتت كنه.با كدوم اعضاي خونواده راحتتري؟اگه ديدي داره اذيتت ميكنه بهشون خيلي منطقي بگو.يا خودت برو ازش شكايت كن برو كلانتري محل جريانو براشون بگو اونا حتي نميزارن خونواده بفهمند ولي گوشمالي خوبي بهش ميدن.چه بسا قبلن دخترهاي ديگه اي رو بدبخت كرده باشه.،ترس نداشته باش اخه تو كه كاري نكردي كه بترسي اون بايد بترسه.پسره خودش از همه بيشتر ميترسه به شاخ و شونه كشيدنش توجه نكن همه طبل تو خاليه

فقط خواهشن برادرشو وارد ماجرا نكن.بعدا ميگن اين خانوم همش به ما زنگ ميزد پرينت ميگيرند از تماسها ميگن مزاحم ما ميشد خودش به ما نطر داشت و خلاصه خيلي حرفهاي ديگه.اين كادو مزخرف رو فقط فقط بفرست دم باشگاه همين روش هم بنويس أطفأ فقط آقاي...تحويل بگيرن همين زنگ نزن

فقط خواهشن برادرشو وارد ماجرا نكن.بعدا ميگن اين خانوم همش به ما زنگ ميزد پرينت ميگيرند از تماسها ميگ ...

یا دیگه کادوش ام پس ندم 

کلا خاموش کنم 

بی خیالش بشم

بعدش ب من زنگ زده بود خودش ولی پیامی ندادع بود