2737
2739
عنوان

گلزاری ک میگین خوشکل

| مشاهده متن کامل بحث + 3542 بازدید | 232 پست

برای گلزار هم هستند کسایی که دستشون لمس بشه مثل فیلم تاپیک آخرم برای فرزاد فرزین  😂😂

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه تاپیکای عجیبی میزنید وقتی عاشق او پسره تو عمو پورنگ میشن یعنی وقتی خیلیا میتونن عاشق اون بشن صد در صد عاشق گلزار میشه شد خیلی هم خوبه 

تو بعضی بازیاش اتفاقا خیلی بانمکه 

شیت و بیخود نیست اونقدرا که شما جلوه میدین😆

حسودی نکنید جذاب هست بابا طرف چهل سالش شده سال‌های هفتاد و هشتاد واسه خودش برو و بیایی داشت بدون عمل زیباست مخصوصا صداش خیلی نازه 😂😂😂😂😂😂😂😂

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2738
الانکه نه ولی جون بود خدایی خوشگل بود الان معمولی شده  من از امیرحسین ارمان بیشترخوشم میاد

چرا تاپیک تعطیل شد

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
صدالبته ک شما..من اخه موندم باچه معیاری گلزار زشته؟؟؟؟اتفاقاالان ک سنش رفته بالا خیلی جاافتاده و باح ...

نظري ندارم😐

منم زشتتونم شوخي كردم😂😶

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

سوپراستار فقط شهاب حسینی خدایی تو همه فیلم هاش انگار واقعی بازی میکنه اما تو اوج شهرت ول کرد رفت نمیدونم چرا و تو زنها هم لیلا حاتمی و فاطمه گودرزی و گوهر خیراندیش، امین حیایی، امین تارخ البته الان دیگه بازی نمیکنه نیکی کریمی بازیهاشون دوست دارم بازی داش مشتی حشمت فروس😂😂😂

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2706