2733
2734
عنوان

کیا اول صبحی باشوهرشون دعواکردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 96 پست
ن میخاد خونه نشینم کنه دیشبم گفت گفتم مگه من کلفتم ک فقط بشورم بسابم اسیرگیراوردی

اها پس جریان دارین.شرط نکردی تو عقد این چیزارو باهاش؟

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دليل دعواتونو نفهميدما😆😑

سر یه تاپیک نی نی سایت براش اس دادم اگه خدا بگه زنتو ازت میگیرم عوضش بهت دو میلیارد میدم قبول میکنی؟چرا؟

بعد کار به قهر کشید 😶😑

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اره همیشه اینجوریه منم ازاین اخلاقش خوشم نمیاد توخونه دعوا میکنیم میره بیرون چن ساعت میگزره میزنگه ع ...

خوش به حالت کاش همسر من اینجوری بود همسر من یه بحث رو یه هفته طول میده 😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728
روياچتودلت ميادببين چه مظلومه🤣🤣🥺

عمرا اگه مظلوم باشه خود شمر هست این 😏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم به حرفام گوش کن لطفا قدر اين اخلاق شوهرتو بدون توروقران اصلا کينه اي نيس دوستت داره که همه ...

مرسی گلم بابت حرفات پس برم بزنگم بش دعوارو کش ندم

ما که سخت نمیگیریم خودش سخت میگذره
سر یه تاپیک نی نی سایت براش اس دادم اگه خدا بگه زنتو ازت میگیرم عوضش بهت دو میلیارد میدم قبول میکنی؟ ...

لابد گف اره😠🤣

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2738
مرسی گلم بابت حرفات پس برم بزنگم بش دعوارو کش ندم

اره اره حتتتتما بهترين کارو ميکني.افففريييين👌💙❤💚💜💖💛

برو عزيزم😍

قربونت دوستم😍

الهي حال دلت هميشه خوب باشه💜💚💙❤🌺💛💖

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
لابد گف اره😠🤣

ن بابابيچاره اون گفته من توروباپول عوض نميكنم روياهم قفلي زده پس باچي عوض ميكني من ديگه حرفي ندارم🤣😐🤐

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
لابد گف اره😠🤣

نه بابا گفت با پول عوض شدنی نیستی برگشت گفت اینا چیه میگی خنگ شدی دکتر رفتنی شدی بعدش اون قهر کرد 😏😒😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم میترسم دعوارو کش بدم شوهرم اونطوری بشه

عزیزم سعی کن بیخیال باشی من یکم شبیه شوهرت هستم دوست دارم الان بحث کردیم الکی کش ندیدم ولی همسرم دیونه میکنه منو از بس همش یه قهر رو چند روز کش میده همیشه من باید برم جلو آرزو به دلم مونده اون بیاد جلو😏😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706