2733
2734
عنوان

کیا اول صبحی باشوهرشون دعواکردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 96 پست
😂😂😂😂خوشبحالتون شوهر بیچاره من ۶ صب میره ۵ بعداز ظهر میاد غذا میخوره غش میکنه دیگ یکم میوه ای چیز ...

شوهر منم شیش صبح میره تا بعد از ظهر 

بعد هم ک میاد میشینه جلوی تلویزیون فوتبال میبینه عاشق فوتباله منم ک بوق 

اصلا انگار نه انگار باز امروز صبح یکم بهتر بود 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂خوشبحالتون شوهر بیچاره من ۶ صب میره ۵ بعداز ظهر میاد غذا میخوره غش میکنه دیگ یکم میوه ای چیز ...

۶صبح 😮شوهرمن ۶صبح واسه نمازشم بیدارنمیشه چ برسه کار😂😂الانم باش قهرکردم ناهار بی نهار

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!
۶صبح 😮شوهرمن ۶صبح واسه نمازشم بیدارنمیشه چ برسه کار😂😂الانم باش قهرکردم ناهار بی نهار

خوش بحالتون پس:/الان باز خوبه شبا ما زود میخوابیم یکم همو میبینیم😂😂😂اوایل که شوهرم میومد میخوابید فردا صب دوباره ۶ میرفد تا ۵ میومد میخوابید تا فرداییش دوباره😂😐زندگیههههه ما داریممم والاااععع

2731
اره همیشه اینجوریه منم ازاین اخلاقش خوشم نمیاد توخونه دعوا میکنیم میره بیرون چن ساعت میگزره میزنگه ع ...

اخی چ مهربون،توعم اینقداذیتش نکن ولی اگه حق باتوعه انتفام اولویته

حد اقل یجوری دیگه تنبیهش میکردی اخه مردا روی شکمشون خیلی حساسن 

عشق یعنی منتظر دو جفت پای کوچولو باشیم.     ارزو میکنم این روز رو با تو ببینم             عشقــــ جانــم   
به داداش من اونجوري نگوهااااا😐😒اي ام خواهرشوهر🤣

خواهر شوهر جونم برادرت نی نی هست باید پوشک بگیرم براش 😒

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اخی چ مهربون،توعم اینقداذیتش نکن ولی اگه حق باتوعه انتفام اولویته

چه حق بامن باشه چه نباشه اینطوریم همش میخام بادل سیردعواکنم تادلم خنک شه نمیدونم چرا

ما که سخت نمیگیریم خودش سخت میگذره
خوش بحالتون پس:/الان باز خوبه شبا ما زود میخوابیم یکم همو میبینیم😂😂😂اوایل که شوهرم میومد میخوابید ...

😂😂😂بازخوبه قیافش یادت نرفت اینقد دیرب دیر همومیدیدید

حد اقل یجوری دیگه تنبیهش میکردی اخه مردا روی شکمشون خیلی حساسن 

دقیقاباید دست گذاشت روی چیزی ک بهش حساسن مخصوصاشوهرمن انگارخدای شکمه بسی ک میخوره حالاازوقتی ک رفتم باشگاه تصمیم گرفته لاغرکنه بسی ک حسوده😑

دقیقاباید دست گذاشت روی چیزی ک بهش حساسن مخصوصاشوهرمن انگارخدای شکمه بسی ک میخوره حالاازوقتی ک رفتم ...

موفق باشی   

آخه میخوا مامانشو بفرسته برا فوضولی که دکتر چی میگه  آخه من روم میشه از حرفای اونجوری... جلوش ...

من کل بارداریم شوهرم هی مادرشو میفرستاد باهام،وای وقتی دکتر میرفتم نمیذاشت من حرف بزنم😩 همش خودش دکترو سوال پیچ میکرد،دکتره اول بارداریم گفت چون دل درد داری استراحت کن سریع پرید وسط که چرا و اگه نکنه چی؟دکترم گفت احتمال سقط هست،وای این کل فامیلو خبر کرد که این مشکل داره و نمیتونه ،حتی وقتی مامانم ناراحتم بود میگفت اذیتم همشون میریختن سر مامانم که اره دکتر گفته مشکل از مادره احتمال سقط داره،خیلی ازش ناراحت شدم،فکر می کردم داره مادرانه باهام میاد و رفتار میکنه،نمیدونستم قصدش چیه؛حالا تو سعی کن باهاش نری،

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
خواهر شوهر جونم برادرت نی نی هست باید پوشک بگیرم براش 😒

دليل دعواتونو نفهميدما😆😑

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤