2733
2739
عنوان

باز از دست شوهرم شوهر مامان پرست

982 بازدید | 29 پست

تازگی خیلی بیشتر از قبل مامان دوست شده اه واقعا که قبلا موقع که می دیدش دستشو می بوسید ولی از دیشب موقع خداحافظی هم دستشو بوسید و تازگی هی میگه شانس ندارم و دارایی م پدرو مادرم هستن من هیچی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خ بگه چه مشکلی داره دخالتی میکنن؟؟؟شوهر منم میگه 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2731
2738
الان ب دست بوسی میگی لوس؟خودت ماماننو نمیبوسی؟منم شوهروقتی مامانشو میبینه بوسش میکنه میخوایمم برگردی ...

من یکی با  مامانم اینطوری نیستم ویا به قیمت دل یکی رو بشکنم از این کارا نمی کنم

منم دوماهه عروسی کردم.از اولش ب مادر و خانوادش خیلی وابسته بود. الانا حساس تر شده.بگم ما ( مامان کامل از زبونم در نیومده) منو میخوره.

.ب شدت هم سرد و خشکه.

ب عبارتی فقط کلفت گرفته.چون تو خونه دست ب سیاه و سفید نمیزنه.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2706