2737
2734
عنوان

این داستان؛ صاحب خونه بی درک

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 35 پست
ما که هفته ای یه بار حیاط میشوریم راه پله رو هم تی میکشیم

والا تو این بی آبی صلاح نیست 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
همسایه کناری منم خیلی پر سر و صداس مدام با دختراش داد و فحش و جیغ 😥 من مترجمم و تو خونه کار میکنم و ...

آره عزیزم چرا نگی 

اینطور آدما باید یه تلنگر بخورن 

برو خیلی مودبانه بهش بگو .زیاد هم از کلمه ببخشید و شرمنده استفاده نکن

بگو شما وقتی انقدر سر و صدا میکنید واقعا تمرکز منو به هم میزنید .این دیوارها نازکه و خیلی صداتون شنیده میشه 

لطف کنید کمی آرومتر 

یه اخم ریزی هم چاشنیش کن و بدون خداحافظی بیا خونه خخخخخ

اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره عزیزم چرا نگی  اینطور آدما باید یه تلنگر بخورن  برو خیلی مودبانه بهش بگو .زیاد هم از ...

باشه میرم ممنون از راهنمایی 🌷 واقعا کلافه ام کردن

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
2728
باشه میرم ممنون از راهنمایی 🌷 واقعا کلافه ام کردن

فدات

الان پدرشوهرم خونمونه و تو هال خوابه و حسابی هم مریضه

همسایه کناریمون از صبح تا حالا دارن داد و بیداد می‌کند و فحش زشت به هم میدن

آب شدم جلو پدرشوهرم از خجالت 

مطمئن باش میرم بهش میگم که خودشون و جمع کنن

اللهم عجل لولیک الفرج

صابخونه ما طبقه بالاست سه تا بچه داره مثل اسب فقط صدای پاشون میاد من بیچاره مهمون برام اومد بهم میگه صدای پای مهمونت رو اعصابم بوده مگه صدای پا از پایین میره بالا خداااا مگه کرایه نمیدم؟اونش هیجی چند روز پیش میگه ایپند دود نکن دیوارا سیاه میشن😑

خدایا شکرت   
فدات الان پدرشوهرم خونمونه و تو هال خوابه و حسابی هم مریضه همسایه کناریمون از صبح تا حالا دارن داد ...

آخی بنده خدا 

واقعا سخته آدم میخواد تو خونه آرامش داشته باشه. من همیشه تا ساعت ۶ و ۷ عصر کار میکنم که همسرم برگشت کارم تموم شده باشه ولی دیروز اصلا تمرکز نداشتم تا ۱۰ طول کشید 

میرم میگم و خلاص  

صابخونه ما طبقه بالاست سه تا بچه داره مثل اسب فقط صدای پاشون میاد من بیچاره مهمون برام اومد بهم میگه ...

سخته با صاحب خونه 

خدا کمک کنه هممون از مستاجری خلاص شیم

2738
صابخونه ما طبقه بالاست سه تا بچه داره مثل اسب فقط صدای پاشون میاد من بیچاره مهمون برام اومد بهم میگه ...

خدایی بعضی صاحبخونه ها خیلی بی منطق هستن..صاحب خونه ما که کلا منطق نداره 😒

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤

عزیز بدون رودربایستی و خجالت و با احترام بهش بگو مطمین باش آدم فهمیده تکرار نمیکنه.....من همسایمون سر صبح با بچه هاس تو حیاط خلوت سرو صدا میکرد دخترم تو بیدار میشد به شوهرش شوهرم گفتم گفته بود کلی معذرت خواهی کرد گفت نمی‌دونستم اونجا صدا میاد ما طبقه بالا بودیم اونا پایین

حالاما برعکسیم ما صاحبخونه ایم رومون نمیشه به مستاجر چیزی بگیم یه کاری هم میکنن تذکر دادیم انگار نه انگار 

یا رب العالمین
حالاما برعکسیم ما صاحبخونه ایم رومون نمیشه به مستاجر چیزی بگیم یه کاری هم میکنن تذکر دادیم انگار نه ...

ما بیچاره هر وقت یه بامبول سرم در میارن.تازه آیفون ۹ ماه خرابه درستشم نمیکنن 

خدایا شکرت   
ما بیچاره هر وقت یه بامبول سرم در میارن.تازه آیفون ۹ ماه خرابه درستشم نمیکنن 

خوب خودتون درست کنید ماکه هروقت چیزی خراب بوده مستاجر خودش درست کرده بعدا گفته خراب بود درست کردم

یا رب العالمین
الهی آمین آفرین برو از حقت دفاع کن

باشه میرم ممنون از توضیحاتتون 🌷

2706