2726
عنوان

این داستان؛ صاحب خونه بی درک

498 بازدید | 35 پست

ما طبقه پایین هستیم از ساعت هفت بلند میشه حیاط شستن علاوه بر اینکه شوهرمو بیدار میکن نمیزاره از خواب لذت ببره دخترمم ک ی سالش بیدار میشه اینم نمیزاره بخوابم 

😑😑😑

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا بهش نمیگید  من رفتم به طبقه بالامون گفتم که صدای پاشون پایین میاد  خیلی آروم تر ش ...

روم نمیشه 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2728
روم نمیشه 

وا

رو نمی‌خوادخیالت راحت میشه 

بگو آقا یا خانم فلانی ،شرمنده شما هر روز صبح که حیاط و میشورید بچم بی‌خواب میشه و کلی اذیت میشه تا دوباره بخوابونمش 

ممنون میشم کمی رعایت کنید

والسلام

اللهم عجل لولیک الفرج
وا رو نمی‌خوادخیالت راحت میشه  بگو آقا یا خانم فلانی ،شرمنده شما هر روز صبح که حیاط و میشورید ...

همسایه کناری منم خیلی پر سر و صداس مدام با دختراش داد و فحش و جیغ 😥 من مترجمم و تو خونه کار میکنم و میزم تو اتاقی هست که کنار اتاق اوناس اصلا انگار تو خونه ما دارن دعوا میکنن از صبح تا شب😭 کلافه شدم 

به نظر شما برم بگم؟ چی بگم که بهش برنخوره 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
همسایه کناری منم خیلی پر سر و صداس مدام با دختراش داد و فحش و جیغ 😥 من مترجمم و تو خونه کار میکنم و ...

نمیدونم همسایه با صاحب خونه فرق میکن اونو راحت تری 

اره انگار چیه روزی 3 بار 

چه خبره حیاط هفته ای یه بار

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
هر روز حیاط میشورن؟

آپارتمان خیلی سخته فکر کن هوای اصفهان چقدر گرمه همسایه ما حیاط و راه پله خودش رو میشوره تو اوج گرمای تابستون همه جا رو شرجی میکنه وای دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
نمیدونم همسایه با صاحب خونه فرق میکن اونو راحت تری 

بخدا روانی شدم اینجا دارالمجانین واقعیه 😔 ما جیک نمی زنیم 

آپارتمان خیلی سخته فکر کن هوای اصفهان چقدر گرمه همسایه ما حیاط و راه پله خودش رو میشوره تو اوج گرمای ...

ما که هفته ای یه بار حیاط میشوریم راه پله رو هم تی میکشیم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اخه درخت انگور داره برگاش میریزه 

دیگه بدتر باید جارو زد با این بی آبی

2706