2733
2734

چند وقتیه  تاپیکهای میبینم  ک خیلی بهم آرامش میده 

تاپیکهای ک مشکلاتشونو میگن یه عده خیلی زیاد با مهربونی و محبت سعی میکنن اون مشکلی ک بیشتر در روابط زناشویی هستو حل کنن 😍😍😍😍ای کاش ن فقط واسه خاطر این مسائل برای برخی از مسائلم دیگم اینحوری خواهرانه و درست راهنمایی کنید کاربرارو مثل تاپکهای خاهرشوهری مادر شوهری😀😀😀😀دوستون دارم خدایی مرسی ک هستین

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واااااي😂

والا

من یه تاپیکی یکی کامنت مسخره گذاشته بود خندیدم. استارترش اومد تا خوردم منو زد . گفت اون کامنت گذاشت تو بیخود کردی خندیدی 🤕🤕🤕

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
2731
والا من تا میام تا  همه جا مین گذاریه تو تاپیکا هم همه واسه هم نارنجک پرت میکنن

😂😂😂😂😂😂ب تعداد همون کاربرای خوب کاربر بدم هست ولی در کل نسبت ب قبل خیلیییییییییییییی بهتر شده

دقیقا امروز منم داشتم به همین موضوع فکر میکردم.. درسته هنوزم دوز ترورای دسته جمعی سایت خیلی بالاست و ...

👍👍👍👍👍

2738
والا من یه تاپیکی یکی کامنت مسخره گذاشته بود خندیدم. استارترش اومد تا خوردم منو زد . گفت اون کامنت ...

اشکال نداره عزیزم اگ فوش یا ناسزا گفته شما ببخش و اینک فوش کی واسه کی میره  حتما اون خانومم عصبی بود از جای دیگه

اشکال نداره عزیزم اگ فوش یا ناسزا گفته شما ببخش و اینک فوش کی واسه کی میره  حتما اون خانومم عصب ...

نه بخدا چی میگفتم 

من دیگه خون فقط مچکید از سر و صورتم بچه ها زیر بغلمو گرفتن بردنم بیرون 😖😖🤕🤕🤕

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
من که نا امید شدم بعضی کاربرا رو دوست داشتم متوجه شدم بینهایت اغراق میکنن😐 

☺من ک خیلییییی تورو دوست دارم 

چی بگم والاه

نه بخدا چی میگفتم   من دیگه خون فقط مچکید از سر و صورتم بچه ها زیر بغلمو گرفتن بردنم بیرو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706