2703
2553

چند وقتیه  تاپیکهای میبینم  ک خیلی بهم آرامش میده 

تاپیکهای ک مشکلاتشونو میگن یه عده خیلی زیاد با مهربونی و محبت سعی میکنن اون مشکلی ک بیشتر در روابط زناشویی هستو حل کنن 😍😍😍😍ای کاش ن فقط واسه خاطر این مسائل برای برخی از مسائلم دیگم اینحوری خواهرانه و درست راهنمایی کنید کاربرارو مثل تاپکهای خاهرشوهری مادر شوهری😀😀😀😀دوستون دارم خدایی مرسی ک هستین

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااااي😂

والا

من یه تاپیکی یکی کامنت مسخره گذاشته بود خندیدم. استارترش اومد تا خوردم منو زد . گفت اون کامنت گذاشت تو بیخود کردی خندیدی 🤕🤕🤕

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
2720
والا من تا میام تا  همه جا مین گذاریه تو تاپیکا هم همه واسه هم نارنجک پرت میکنن

😂😂😂😂😂😂ب تعداد همون کاربرای خوب کاربر بدم هست ولی در کل نسبت ب قبل خیلیییییییییییییی بهتر شده

دقیقا امروز منم داشتم به همین موضوع فکر میکردم.. درسته هنوزم دوز ترورای دسته جمعی سایت خیلی بالاست و ...

👍👍👍👍👍

2714
والا من یه تاپیکی یکی کامنت مسخره گذاشته بود خندیدم. استارترش اومد تا خوردم منو زد . گفت اون کامنت ...

اشکال نداره عزیزم اگ فوش یا ناسزا گفته شما ببخش و اینک فوش کی واسه کی میره  حتما اون خانومم عصبی بود از جای دیگه

اشکال نداره عزیزم اگ فوش یا ناسزا گفته شما ببخش و اینک فوش کی واسه کی میره  حتما اون خانومم عصب ...

نه بخدا چی میگفتم 

من دیگه خون فقط مچکید از سر و صورتم بچه ها زیر بغلمو گرفتن بردنم بیرون 😖😖🤕🤕🤕

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.
من که نا امید شدم بعضی کاربرا رو دوست داشتم متوجه شدم بینهایت اغراق میکنن😐 

☺من ک خیلییییی تورو دوست دارم 

چی بگم والاه

نه بخدا چی میگفتم   من دیگه خون فقط مچکید از سر و صورتم بچه ها زیر بغلمو گرفتن بردنم بیرو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706