2737
2734
بچه ها من یه راه حل کشف کردم از بعد از پریودتون تا چند روز مونده به پریود بعدی روزی یکم عرق رازیانه ...

امتحان میکنم👌خدا خیرت بده.

من که هرچه در طول یک ماه رشته میکنم در پریود پنبه میکنم کلهم اجمعین😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادش بخیر

تازه ازدواج کرده بودیم

پریود بودم از سرکار اومدم شروع کردم به درست کردن شام جاتون خالی ماکارونی از قضا خیلی ام بدمزه شده بود شوهرم قاشق اولو گذاشت دهنش گفت چرا این مزه ایه منم قاطی کردم شدید همه شو خالی کردم تو سطل زباله این یه نمونه شه

اوایل تو دوران پریودم کارمون به طلاق می کشید الان بهترم خداروشکر

خدایا شکرت...

وای من از چند روز قبلش تا اخر پریودیم کلا افسردگی  میگیرم 😑خیلی بداخلاق بی حوصله کسل افسرده وای اصلا خیلی اوضاعم بد میشه یعنی بیشتر از درد فیزیکی این حالت روحیش اذیتم میکنه یعنی اعصاب هیچکسو ندارم و همیشه مزخرفترین و بدترین تصمیمای زندگیمو تو این دوران گرفتم 

تویه مقاله ای خوندم 

(جالبه بدونیو طبق امار (درصدشو دقیق نمیدونم )ولی زیادبود

اکثر قتل هایی که به وسیله زنها صورت گرفته تو دوران پریودشون بوده! )😰

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2728

هرچیزی اشکمو درمیاره هااااا هرچیزی

پننجشنبه خانمای تو استادیومو از تی وی میدیدم و زارزار گریه میکردم 😄😄😄

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2738

بعد خیلی جالب هست که دقت کردم اکثر آقایون از اونجایی که بندگان خدا حافظه ی ماهی دارن.

هر ماه فراموش میکنن که بابا خانومت داره وارد فازِ بحرانش میشه هی خانوما باز باید زحمت آلارم دادن به آقایون رو هم اضافه کنن به مصائبشون در دوره...

وای من از چند روز قبلش تا اخر پریودیم کلا افسردگی  میگیرم 😑خیلی بداخلاق بی حوصله کسل افس ...

اره منم خوندم اونو😁گاها به شوهرم میگه حیفه جوونی، گیزنم میکشمت ناکام میشیا، به جوونیت رحم کن😂😂😂

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
قشنگ سگ میشما😂😂😂😂😂 سگ واقعی😂 پاچه ملت میگیرم

وای این اخرین پریودم اینقدر اینقددددر بداخلاق بودم و هی الکی با شوهرم دعوامیکردم شوهرم گفتتو چته  مگه پریود سگی گرفتی 😖☹بنده خدا رو جونشو به لبش رسونده بودم که اینو گفتا 😥

اره منم خوندم اونو😁گاها به شوهرم میگه حیفه جوونی، گیزنم میکشمت ناکام میشیا، به جوونیت رحم کن😂😂😂

😂دلم برا شوهرامون میسوزه 

من یکی دو روز قبل از پریودیم سگ میشم یعنی یه جوریه که خودم میفهمم دارم پریود میشم شنبه پریود شدم جمعه یه دعوای حسابی با شوهرم کردم. دو روز اول هم کمر درد شدید دارم و کارم چای نبات خوردن و مفنامیک خوردنه

عشق آن باشد که حیرانت کند بی نیاز از دین و ایمانت کند... مولانا