2733
2739
وای این اخرین پریودم اینقدر اینقددددر بداخلاق بودم و هی الکی با شوهرم دعوامیکردم شوهرم گفتتو چته &nb ...

آخی😞

من که گاهی به خودم میگم شیاطینن که خخخ هجوم میارن تو وجود زن ، انقدر که صفات منزجر کننده میاد در وجود زن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچیزی اشکمو درمیاره هااااا هرچیزی پننجشنبه خانمای تو استادیومو از تی وی میدیدم و زارزار گریه میکرد ...

منم همین طورم بعد تازه هی هم تو ذهنم با همه دعوا میکنم یعنی حتی دعواهای گذشته رو هم مثلا ناتموم مونده یا حرفی تو دلم مونده بوده اون موقع دوباره تو ذهنم فعال میشه سر فحشو میکشم به یارو اصن خوددرگیری پیدا میکنم 😂😂😂

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2731
😂دلم برا شوهرامون میسوزه 

من که اگه بهم بگه عزیزم چیزی نیست، نزدیک پریودته عصبی هستی، دیگه خونه ش حلاله😁میگم بی خود کردی، هر کاری میکنی میندازی گردن پریود من، نخیرم من اصلا هصبی نیستم

ولی جدی جدی این عرق رازیانه خیلی خوبه، اصلا گاها یهو میبنم عه پریود شدم که، بدون اینکه دعوایی کرده باشم😁

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
وقتی میخام بشم شوهرم هول میگیرش...میگه الانه که دعوا و بزن و بکش راه بیفته😁😁🤣🤣🤣تا ۳ روز اول که ...

😂😂

خخ تو هم بگو بی بلا حالا از جلو چشمام دور شو تا جفتشونو کور نکردم😅😂

2738
وای این اخرین پریودم اینقدر اینقددددر بداخلاق بودم و هی الکی با شوهرم دعوامیکردم شوهرم گفتتو چته &nb ...

شوهرم قشنگ میدونه ولی پاچه ی خانم تو صف نون گرفتم😂😂😂هی با دخترم حرف میزد . بچمم ترسیده بود بغض کرده بود. دوباره با  ارامش گفتم غریبی میکنه باهاش حرف نزنید بهتره. بار سوم سگای درون اومدن...😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
😂😂 خخ تو هم بگو بی بلا حالا از جلو چشمام دور شو تا جفتشونو کور نکردم😅😂

بیچاره میگه بگو چیکار کنم تا حالت خوب شه😢😢 میگم بزار تو حال خودم باشم خود به خود خوب میشم😐😐😐

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
من که اگه بهم بگه عزیزم چیزی نیست، نزدیک پریودته عصبی هستی، دیگه خونه ش حلاله😁میگم بی خود کردی، هر ...

عه پس امتحانش میکنم این ماه مرسی 😍❤

ای خداااا پوکیدم ا😂😂😂😂دقیقا

😂😂اقا من تا قبل این  تاپیک فکر میکردم فقط خودم اینقدر عجییبو خل میشم این دوران نگو همه مثل همیم 😂😂😂

من الان موقعشه اصلا ی چیزی شدما . الانم دنبال ی کاریم ک سریه پریود بشم . اصلا اعصاب ندارم ‌ . شوهرم بعد ۳ روز از سفر اومد حتی ی لبخندم بهش نزدم و نمیدونم چرا باهاش قهرم . 

یکی توی دلمه 😍فرق داره با همه ♥️