2737
2734
عنوان

از کجا میشه فهمید خواستگار آدم گرم مزاجه یا سرد مزاج؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9898 بازدید | 152 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لباس س..ی بپوش یهو چادرتو بنداز بگو وااای خاک عالم ببخشید اگه دیگه اون ادم سابق نشد جواب بله رو بده

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
2731
گرم مزاجا لا خیلی لاغر و قد بلندن یا هیکلی(اونایی که شکم دارن سرد مزاجن) موهای پری و ضخیمی دارن پو ...

فک کنم اشتباهه....چون حداثل خودم و یکی رو میدونم که دقیقا برعکسه اینا بود....

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔
وای نه.....روم نمیشه....اصلا روم نمیشه....

اگه فكر ميكنى از همه لحاظ اوكيه و تصميمت اينه بله بگى بپرس،رودر رو نميشه پيام بفرست،باز اگه نتونستى باهم بريد مشوره ازدواج فك كنم اونجا اين سوال مطرح كنن!!

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
مثلا حرف به طب سنتی بکشون و از گرمی و سردی غذاها بپرس!!  بعد بگو مثلا خودت گرمی بهت نمی سازه !! ...

اونم انقدددد خنگه که متوجه نشه هدف از پرسیدن این سوال چیه😂😂😂

خدایااااا شکرت...
2738
سبزه ها گرم هستن عزیزم سفید ها سرد مزاج همه جام گفتن دختر سبزه ب پسر سفید یا دختر سفید ب پسر سبزه ند ...

خب یعنی سردا ماله هم باشن گرما ماله هم نمیشه که باید یکی روشن کنه سردارو

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
یه لباس س..ی بپوش یهو چادرتو بنداز بگو وااای خاک عالم ببخشید اگه دیگه اون ادم سابق نشد جواب بله رو ب ...

واااااای😂😂😂😂

شوخی میکنی دیگه...!! نه؟؟؟؟😐😐

‏ینی گیرت بیارم،هی ببوسمت،هی ببوسمت
2706