2737
2734

تارهای ابزوشونو ی سریا‌میذارن نیم‌متر میشه میرن بالایی هم میکننش افتضاح شبیه هیولا واقعا ترسناک ولی من‌عکس دیدم ک تار ابروهاش کوتاه وبده اینکارو کرده بد نبوده حالا دیگه نمیدونم چ لزومی داره در کل 😁

...
النگو طلا زیاد تو دست ، یا از این تک پوشا ( اگه اشتباه نکنم اسمشو) واقعا خزه

اینم سلیقس من الان النگو زیاد دارم همشم دستمه

پس اینایی هم گوشاشون چندتا سوراخه خزن؟؟

بهتره فرق بین سلیقه و خز بذاریم

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقیه حرفم هم خوندی بعضیاش ابراز محبته بعضیا نشون دادن شادی حالا برای بچه خودم یا بچه عزیزترینم یا هر ...

نمیدونم 

فقط گفتم درک نمیکنم

البته من حتی تولد شوهرمم رو پروفایلم تبریک نمیگم یا توی اینستاگرامم! چون همیشه کنارمه ☺

اگه دقت کرده باشید نگفتم خز!

فقط من درک نمیکنم 

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
روسری با کوله خزه ؟  ما کوهنوردان که همهش همینیم .یعنی خز بودیم همیشه ؟ :)

شما کوهههههههههنوووووووووررررررددددداااااااان🙄😂

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
2728
نمیدونم  فقط گفتم درک نمیکنم البته من حتی تولد شوهرمم رو پروفایلم تبریک نمیگم یا توی اینستاگر ...

انشاءالله خدا ک بهت ی بچه خشگل و تپل مپل داد ک خواستی علاقت و شیرین کاریاش رو تو دنیا داد بزنی درک میکنی اونم خیلی عمیق

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه  

اونایی ک مثلا گفتن این کتونی های هولوگرامی خزه چون پای همه هست میخوام بدونم پس این مانتوهای جلوباز ک تن همه هست چی؟؟یا روسری های نخی بلند ک همه میپوشن چی؟؟

اینم بگم من هیچکدوم اینارو نمیپوشم

کتونی هایی که اکثرا تو خیابون دارن

استوری انجام دادن کارهای روزمره(آشپزی،گردگیری و...) البته درصورتی که پست آموزشی نباشه و صرفا جهت پز دادن و اینا باشه

مختار😅😂

لایک نکن مرسی اه❤️روی سنگ قبرم بنویسید خدا بیامرز خیلی کارها میخواست بکنه ولی...پول نداشت😭😢قبل از اینکه منو قضاوت کنی مطمئن شو آدم بی عیبی هستی😍
2740
اونایی ک مثلا گفتن این کتونی های هولوگرامی خزه چون پای همه هست میخوام بدونم پس این مانتوهای جلوباز ک ...

من در مورد مانتو و روسری نظری ندارم🙄

اما کتونی ها واقعااااااا خزه

کتونی هایی که اکثرا تو خیابون دارن استوری انجام دادن کارهای روزمره(آشپزی،گردگیری و...) البته درصورت ...

چندتا پست بالاترم گفتم پس اگه این کتونیا خزه مانتوی جلو باز و ناخن کاشته و .... همه خزن دیگه

چندتا پست بالاترم گفتم پس اگه این کتونیا خزه مانتوی جلو باز و ناخن کاشته و .... همه خزن دیگه

چرا نظری ندارین؟؟

چ فرقی دارن واقعا؟؟

اونا ی جور مدن اینم هست خب

سلام اونایی که عکس وفیلم از زایمان و لحظه تولد فرزند و اینکه شوهرشون تو زایمان کنارشون و از این چیزها و سیسمونی و جهیزیه میذارند کارشون اشتباهه چون خیلی ها ندارن منظورم  پول یا بچه است ناراحت میشن و دلشون میشکنه تورا خدا اینکارها را نکنید 

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
این همه خوندم هیچکی اینو نگفته بود  به نظر من رسم داشتن دستمال تو شب زفاف خزه  بزن لایکو ...

فک کنم  ک اکثرجاها دیگه انجام ندن شاید جاهای کوچیک هنوز چنین رسوماتی باشه

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
2706