2733
2739
عنوان

اینایی ک جاری دارن بیان لطفا لطفا لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 3329 بازدید | 157 پست

با جاری خیلی سنگین رفتار کن راز و حرفی هم پیشش نزن

خب چون اولشه مطمئن باش یه مدت بیشتر به اون میرسن اصلا حسادت نکن هرچی باشه اون تازه قراره بیاد ولی شما هشت ساله باهاشونی.

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره طبیعیه منم دو ماهه دارم حرص میخورم برا جاری آیندم با اینکه هنوز ندیدمش

چقددددر بده😣نمیدونم چرا من انقدر قیافش برام مهمه شما هم همینطورین؟؟؟؟

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤

خیلی خوشگله مگه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2738

چون شما ازدواجتون سنتی بوده به احتمال زیاد برای مادرشوهر عزیزتری ولی در کل هرکسی جایگاه خودشو داره من دو تا جاری دارم و خودم آخری هستم ولی کاری به کار هم نداریم و در کل با هم خوبیم

دوستن و تو نديديش؟

نه والا فقط میدونم دوستن برادرشوهرم اصلا از اینایی نبود ک مثلا صمیمی بشیم عکس دوست دهارشو نشون بده و اینا خیلی سفته😏

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤

عکسشو مگه دیدی؟

خب بالاخره ما زنیم دلمون میخواد از جاری دیگه خوشگل تر باشیم منم همینجوریم ولی خداروشکر قیافه اون از من خیلی پایین تره

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo

فقط بهت بگم یه وقت حسادتت کار دستت نده

چون پیش میاد که بهش حسودی کنی اخه عروس جدید همه نگاه ها سمت اونه سعی کن برخوردت باهاش نه خیلب خشک باشه و نه لوس

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706