2726

بچه ها من چند وقت دیگه جاری دار میشم ۸ساله ک تک عروس خانواده همسرمم و خواهرشوهرم ندارم پدرشوهر و برادر شوهرم خوبن مادرشوهرمم بد نیست😞 راستشو بخواین من پیش کسی نتونستم بگم گفتم مسخرم میکنن ولی این یه هفته ای ک فهمیدم اصلا انگار استرس گرفتم عصبی شدم هی با بچم دعوا میکنم میشینم فک میکنم نکنه اون قشنگتر از من باشه و هزارجور فکر دیگه یا تفاوت هایی ک بعدن ممکنه خانواده همسرم بزارن(اخه کلا بین دو برادر خیلی فرق میزارن و برادر شوهرمو خیلی بیشتر ساپورت میکنن)...حالا خلاصه بگید من چه مرگم شده؟😒 آیا طبیعیه؟ 😁 آهان بعد حتماااا بهم بگین ک چه برخورد و چه کارهایی باید با جاری بکنم؟؟؟😉

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد...❤

خواستگاری رفتن یا نه هنوز؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

طبیعیه عزیزم

ما داریم عروس میگیریم من حسودیم شده شما که جاری و رقیب برات میاد☺️☺️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
آهان راستی برادرشوهر و جاریمم با هم دوستن ولی لزدواج من و همسرم کاملا سنتی بوده

شما ندیدیش؟نمیدونی قشنگتره ازت یا نه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

همينطور كه بودي باش فقط هركاري داشتن كمك كن بهشون خيلي هم با جاري از ابتدا قاطي نشو

حسودي هم نكن

خالا اون چه خ... هست كه بهاطرش اينهمه استرس داري و با بچه ات دعوا كردي!!!؟؟؟؟

بیچاره جاریت .اسمش اومده اعصابت بهم ریخته خودش بیاد چی میشه 😑

عزیز من وقتی تو باهاش با احترام و رعایت حریم ها برخورد کنی اونم همینطور میشه 

هر جوری هم هست واسه شوهرش هست

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706