2737
2739
عنوان

درحال حاضرمشکلتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 112 پست
چحوری فهمید اختلال حواس داری

اصلا بادم نمی اومد چیزام دو کجا میذارم _تاری دید خستگی زود به زود _نمیدونستم مریض شدم یه دوماهی بود اینجور شدم تا دیشب گاز رو روشن کردم تا اب جوش بیاد  رفتم تو اتاق خوابیدم دخترم یهو داد زد خونه بو گاز برداشته دیدم فندک نزدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه نمیتونم بدی ادماروفراموش کنم این اخلاقم داره نابودم میکنه

وای دقیقا شوهرم دوهفتس یکم با خانوادم لفظی بحثش شده پشت شوهرم بد میگن انگار دنبال بهانه بودم فکرم درگیره

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2742
درکت میکنم امضات وشدید میفهمم دارم باهاش دست وپنجهدنرم میکنم 

واى اگه بدونى تقريبا دو ماه پيش رفاه بوديم يه سهر ديگه خونه مادرم ،مادرم چيكار كرد هر وقت يادم مياد ديگه نميخوام برم 

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

مشکل من فعلا صبر کردن و انتظار کشیدن برای جواب مشاوره هس ک اگه اوکی بده منو عشقم عید عقد میکنیم بعد هفت سال

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
تخم مرغ ندارین؟ نیمرو درست کن 

میدونی دلم بهم میخوره یچیزی خیلی خوشمزه میخوان غذا نباشه

وقتی پریود میشم روزهای اول احساس سیری دارم و غذا نمیخورم میلم نمیکشه بعدش گشنگی میکشم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2740
شوهرم خیلی خوب بود... تااینکه خیانتش همه زندگیمونووبهم ریخت اون دختره از راه بی راهش کرد معتادش کرد ...

ببخشید مگه شوهرتون ربات بوده ک همه اینارو یکی دیگه سرش اورده؟

تا ادم خودش نخواد کسی نمیتونه ب راهیی ببرتش بااین حرفا تو ذهنت کاراشو توجیه نکن

امیدوارم خدا ب قلبت ارامش بده

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
ممنون از لطفت عزیزم حاجت روا بشی دیگه اینقدر این یکماه نذر و نیاز کردم و بی نتیجه موند ناامید شدم م ...

گاهی اوقات یه چیزی به نظرمون بد میاد اما خیرمون تو اونه

کاملا درکت میکنم بی پولی یه بچه ی کوچیک و مشکلات عصبی

اما مطمئن باش که خدا همیشه بهترین رو پیش روتون قرار میده

الخیر فی ما وقع

فقط توکل کن و به همسرت محبت که الان بیشتر از هر وقتی محبت و حمایت شما رو میخواد

🖤 
نکن عزیزم وگرنه مث من مریض میشی اونوقت میگی گوربابا این دنیاوادماش

آخه خوبیای شوهرمو ندید گرفتن و همین یه بحث ک اصلا شوهرمم بی احترامی نکرده رو گرفتن دلم بحال شوهرم میسوزه انقدر خوبه و اینا پشت سرش اینجور بگن البته ب خودم میگم بدرک انقدر بگن ک بمیرن انشالله این حرفایی که واسه شوهرم درمیارن واسه خودشون بزنن

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
میدونی دلم بهم میخوره یچیزی خیلی خوشمزه میخوان غذا نباشه وقتی پریود میشم روزهای اول احساس سیری دارم ...

اها ،منم بعضی وقتا اینجوری میشم. ولی حتما یه چیز کوچک بخور ضعف نکنی. 

گاهی اوقات یه چیزی به نظرمون بد میاد اما خیرمون تو اونه کاملا درکت میکنم بی پولی یه بچه ی کوچیک و م ...

اره همه رو می دونم اما تا الان همیشه اوضاع اقتصادی خوب بوده حتی پس انداز داشتیم به قدر کافی اما الان همه رو گذاشتیم و حتی قرض کردیم و وام گرفتیم خونه خریدیم میگه چرا الان تو این شرایط که اینقدر بی پول شدم باید اینجوری بشه

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2706