2737
2734
عنوان

درحال حاضرمشکلتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 112 پست
۲۰ تا دکتر بردم نمیدونم ی غم بزرگی رو دلمه بخدا کاش بخوابم بیدار شم ببینم نیست این لکه  هیچ لذ ...

مال منو دخترم لکوپیسه تا اومد دنیا دکتر بردم گفتم همونه چون خودتم داری شوهرم شبو روز هی میگه اگه بیشتر شه چیکار کنیم بدبخت میشیم 😭ولی ان شاالله ک هم دختر شما هم دختر من خوب میشن 

منم همین مشکلو دارم چند ساله ولی نمیدونم چجور خوب میشه

باکرم مرطوبش کنین شاید یکم اولش اذیت شین ولی از خشک بودنش خیلی بهتره

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل من تا چن ساعت قبل خراب بودن جارو برقیم بود یه ماه بو ک خراب شده بود.ولی همین نیم ساعت پیش شوهرم ...

خداروشکر

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
2731
برای حل شدن مشکلتون صلوات خاصه ی خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها رو میخونم که ان شاءالله بهترین ها ب ...

خواهش میکنم براماهم بخون لطفا

به همسران خود محبت کنید قبل از اینکه به آنها محبت کنند😋😋😋
مال منو دخترم لکوپیسه تا اومد دنیا دکتر بردم گفتم همونه چون خودتم داری شوهرم شبو روز هی میگه اگه بیش ...

خدا ب حق امام حسین مشکلتو حل کنه عزیزم ..برای دختر منو فقد یه دکتر ک اول بردم گفت اونه بعد اون ۲۰ تا دکتر بردم همشون میگن چیز مهمی نیست بهش فک نکن خود ب خود میره ولی من حرف اون دکتر عوضی ک خیلی راحت دل ی ادمو میشکنه از فکرم خارج نمیشه

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.
2740
برای حل شدن مشکلتون صلوات خاصه ی خانم فاطمه زهرا سلام الله علیها رو میخونم که ان شاءالله بهترین ها ب ...

ممنون از لطفت عزیزم حاجت روا بشی

دیگه اینقدر این یکماه نذر و نیاز کردم و بی نتیجه موند ناامید شدم میگم حتما خدا اینطور می خواد ولی شوهرم خیلی غصه می خوره که بی گناه داره مجازات میشه 

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2706