2733
2739
عنوان

انصافا متین ستوده یموقع اصلا قشنگ نبود الان شده قرص ماه!خوشبحالشون

| مشاهده متن کامل بحث + 7182 بازدید | 99 پست
چرا انقد حسرت خوشگلا وپولدارو رو میخورین.اگه اینجوریه که همه خوشگلا و پولدارا دلشون شاده که نیست

خب کی دوس نداره خوشگلتر شه؟؟؟حرفا میزنین

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم دوس دارم یروز پول برا زیبایی های بیشتر داشته باشم.

شاید عمل بینی.و انواع تزریق ها! از نوع فوق حرفه ایش

و همینطور لیپوساکشن هم دوس دارم خیلی.بعد زایمان

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
آقا اینارو ولش، دوس دختر رونالدو هرروز هیکلش داره س ک س ی تر میشه لامصب   قیافشم خیلی بهت ...

آره.چقد کیف میکنن لامصبا.هیکل بنظرم خیلی مهمه

عزیزم متین با این همه مکاپ خوشگل شده ولی کارای من خودشون خوشگل هستن.خوشحال میشم تایپیک آخرمو ببینین❤ ...

بسیار زیبا.آفرین

وقتی بچه بودیم بزرگا ازدواج میکردن.الان ک بزرگ شدیم کوچیکترا ازدواج میکنن.ما ب تماشای جهان آمده ایم