2733
2734
عنوان

کی اینجا مثل منه؟؟؟ 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 127 پست
فکرکنم وسواسین من فکرکردم توی رفتار،اداب،حالا مثلا موقعیت اجتماعی اینا دنبال بهترین هستین خیلی وقت ...

نه اتفاقا رو رفتار و جایگا اجتماعیمم به شدت حساسم اما خب میبینم به اون چیزی که مسخاستم نرسیدم ولش کردم ینی یا صفر یا صد 

منم فکر میکردم کسی مثل من رو عکس اینا حساس نیس اما اینجا گفتن هستن 

کاربری دست دونفر
بی علت نیست فکر پشتشه اگر مبلامون زشت بیافته مردم فکر میکنند... این جمله رو کامل کن

خب شاید فک کنن چون وضعیت مالیمون خوب نیس نمیتونیم خوبشو داشته باشیم 

البته میدونم اگه پولدار هم بودیم باز همین بود وضعیتم

کاربری دست دونفر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این کمال گرایی حساب نمیشه فک کنم.کمال گرایی رو من دارم.این جوریه که پول پراید دارم اما میخام ماشینی ...

اتفاقا من نتونستم همه اخلاقامو بگم من هم دقیقا اینجوریم میتونستم یه گوشی متوسط بگیرم اما گرون قیمت خریدم و بخاطرش یه هفته افسردگی گرفتم 😔 ینی شاید اون یکیم میگرفتم راضی نمیشدم 

میخام همه چیو با هم داشته باشم 

فک کنم ما چون خیال پرداز هم هستیم تو فکرمون به چیزای گرون قیمتو عالی فکر میکنیم و باورش میکنیم و نمیتونیم حقیقتو بپذیریم 

شما هم خیال پردازین؟

کاربری دست دونفر
2731
اسی منم خیلی مجرد که بودم کمال گرا بودم واقعا نفهمیدم چطوری بله دادم و ازدواج کردم بعد از عروسیم واق ...

وای افرین دقیقا من نمیدونم چجوری میخام ازدواج کنم بعضی وقتا هم میگم خب اخرش ازدواج نمیکنم دیگه اخه وسواس فکریم دارم یه چیزو با دل خوش نمیپذریم به چیزای بدش فکر میکنم حالا خاستگار اگه یه ویژگی بد داشته باشه باید روش تمرکز کنم 

خداروشکر خوب شدی بچه اذیت میشده 😔

منم میگم کاش بچم بهترین چهرو رو داشته باشه حتی متوسط هم‌نه 😑 حتی بعضیا عکس بچشون که زیاد جالب نیوفتاده یا حالا زیاد خشگل نیستو میزارن میگم‌من فک نکنم بتونم بزارم  اما خب باید درمان شم‌بعد ازدواج کنم 

کاربری دست دونفر
اتفاقا من نتونستم همه اخلاقامو بگم من هم دقیقا اینجوریم میتونستم یه گوشی متوسط بگیرم اما گرون قیمت خ ...

اره آفرین منم خیال پردازم قبلا مجرد بودم خیلی خیلی بیشتر خیالپردازی میکردم اما خیلی از خیالاتم واقعا عملی شد اما خییییلی سخت 

من بیشتر اقوام همسرم چیزهای متوسط و یا ارزون را خیلی با لحن و رفتارهای بد مسخره میکنن قبلا اصلا اهل خریدای گرون نبودم با اینکه مشکل پسند بودم اما قیمت برام فرقی نداشت اما الان خیلی زیر بار چیزهای ارزون نمیرم همش تو فکر ای مسخره و تحقیر کردن دیگران هستم که آزار دهنده هست واقعا 

میدونی من حس میکنم این نوع کمالگرایی بیشتر از اینکه یه مساله روانشناختی حساب بشه یه معضل جامعه شناختی محسوب میشه 

البته زیادم تخصص ندارما ولی شباهت افراد کمالگرا منو به این نتیجه رسوند

یارب نظر تو برنگردد...
اره آفرین منم خیال پردازم قبلا مجرد بودم خیلی خیلی بیشتر خیالپردازی میکردم اما خیلی از خیالاتم واقعا ...

👌👌👌درسته به جامعه هم ربط داره از بس چشم و هم چشمی هست از بس مردم رک گویی میکنن ایراد میگیرن مسخره میکنن اما نمیدونن این وسط خیلیا مریض میشن😞

کاربری دست دونفر
اره آفرین منم خیال پردازم قبلا مجرد بودم خیلی خیلی بیشتر خیالپردازی میکردم اما خیلی از خیالاتم واقعا ...

راستی تو انتخاب اسم بچتم سخت گیر بودی من به شدت سخت گیرم میخام یه اسمی انتخاب کنم که تک و خاص باشه 😁

حتی میخاستم اطرافیان به  اسم دیگه صدام کنن  اما چون نمیدونستم چی بزارم هنوز موندم 

با تنوع طلبیمم نمیدونم چیکار کنم بیچاره شوهرم😑😁 

کاربری دست دونفر
2740
خب شاید فک کنن چون وضعیت مالیمون خوب نیس نمیتونیم خوبشو داشته باشیم  البته میدونم اگه پولدار ه ...

میخوام بهت تمرین بدم اما قبلش موقعیت هایی که درش وسواس داری به ترتیب برام بنویس اول اون موقعیت هایی که بیشترین استرس رو واست داره مثلا عکس نامرتب ۱۰۰درصد اضطراب ایجاد میکنه به ترتیب تا موقعیتی که مثلا۱۰ درصد اضطراب داره واست لیست تهیه کن اگر خواستی پیشنهاد دوستی بده که راحت تر کار کنیم.

2706