2752
2734
عنوان

کسایی که آی وی اف کردن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 72 پست
تلفظش رو درست نوشتی عزیزم بلاست یعنی جنین 5 روزه، جنین سه روزه رو میذارن ادامه ی رشد بده ولی خب ممک ...

اره دیگه جنینی که بیرون به پنج روز نرسه اون تو چه جوری میخواد برسه ممنونم که کفتی اصلا من نمیدونستم همچین چیزی ام هست حتما میگم به دکترم فقط اینکه هزینه شم بیشتر میشه؟

خدایا لحظه شیرین مادر شدن رو به همه کسایی که آرزوش و دارن نصیب کن🙏🏻
یکماه قبلش معمولا قرص ال دی میدن..بعد از روز سوم دارو‌مبدن تا روز ۱۴.چند روز یکبار سونو فولیکولها ک ...

قرص ال دی رو برای چی میدن؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرص ال دی رو برای چی میدن؟؟؟

تخمک استراحت کنه.تخمک گذاری نکنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2731

معمولا برا ای وی اف باید دوماه دارو بخورید شاید دارو های ای یو ای هم مشابه دارو های ای وی اف باشه 

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
مرسی عزیزم جواب دادی  یه سوال دیگه دارم اسپرم همسر من ضعیفه ولی خودم تا الان مشکلی نداشتم الان ...

نه عزیزم اگه سپرم ضعیف باشه جنین هم خدایی نکرده احتنال داره ضعیف باشه و لانه گزینی نکنه.اگه گرید جنینتون عالی باشه اونوقته که ربطی به اسپرم نداره

ولی در کل واسه کسایی که زن و شوهر هر دو سالمن ای وی اف چهل درصده چیز قطعیی نیست

قبل از ای وی اف حتما حتما تست ذخیره تخمدان(Amh) بدید و همسرتون تست dfa

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
به نظر من خودت طبیعی هم اقدام کن، خیلیا با iui نشد ولی طبیعی شد، مثل ما😊😊

سنم داره میره بالا دیگه میترسم بیشتراز این صبر کنم دوسال الکی وقتم و هدر دادم هی گفتم طبیعی ولی نشد

نه عزیزم اگه سپرم ضعیف باشه جنین هم خدایی نکرده احتنال داره ضعیف باشه و لانه گزینی نکنه.اگه گرید جنی ...

ذهنم خیلی درگیره دیگه خسته شدم 😔😔😔

اره دیگه جنینی که بیرون به پنج روز نرسه اون تو چه جوری میخواد برسه ممنونم که کفتی اصلا من نمیدونستم ...

فکر نمیکنم خیلی فرقش باشه چون من مورولا که انتقال دادم(4 روزه) هزینش اندازه همون سه روزه شده حالا این یه روز بیشتر از اونه دیگه😅

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
چند وقته اقدامی؟؟؟چند سالته؟؟

۳۱سالمه فروردین میشم ۳۲ دوسال و نیمه اقدامم از تیر امسال دیگه شروع کردم به آی یو آی و اینبار آی وی اف

2706