2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر به خیر گذشت، صدقه بده هر روز

عزیزم اون چیزای که تجربه کردید واقعا وحشتناک بود؟

بعد به نطر شما چرا اگه به کسی اطلاعاتمون رو بدیم اونوقت همه چاکراها بسته میشه؟!

و در تاریخ پیشگوهای زیادی بودن که پیش بینی میکردن.خب اگه اینام از اون راهای که میگید اطلاعاتشون رو به دست میوردن پس باید اون چاکراهاشون بسته میشد که؟!

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
2731

[QUOTE=108218221]خداروشکر به خیر گذشت،

عزیزم اون چیزای که تجربه کردید واقعا وحشتناک بود؟

بعد به نطر شما چرا اگه به کسی اطلاعاتمون رو بدیم اونوقت همه چاکراها بسته میشه؟!

و در تاریخ پیشگوهای زیادی بودن که پیش بینی میکردن.خب اگه اینام از اون راهای که میگید اطلاعاتشون رو به دست میوردن پس باید اون چاکراهاشون بسته میشد که؟!

2738
اسی بقیه شون بازه؟فقط ششم رو میخوای؟

هن؟

اگه منطورت اون تسته بود که زدم گفته بود فقط ۳ و۴ بازه بقیه بسته😂که دوستان گفتن نمیشه همچین چیزیو تسته الکی بودا

من یه بار تست زدم همه باز بود جز گلو

نمیدونم درسته یا نه ولی کلا تو حرف زدن و اینگه منظورمو بخوام بفهمونم به دیگران همیشه مشکل داشتم

همیشه بقیه از حرفی که میزدم حتی خوب و تعریف برداشت ید می کردن .ولی گسی حرفای یدی بهشون میزد ناراحت نمی شدن

به نظرتون ربطی به هم دارن؟

من اینده رو نمی بینم ولی تو خواب به صورت نشانه و رمزی چیزهایی رو می بینم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706