2726
دوستان اگه حتی فقط یکی از چاکراهاتون مثلا چاکرای سر یا کیهانی باز بود الان اینجا نبودید.

میشه یه توضیحی بدی من قبلا ازین چیزا نمی‌ترسید خیلیم دنبال این مطالب  و درمورد برون فکنی و اینا بودم بعضی وقتا هم در حد چن ثانیه شاید اتفاقات رو  بدون توجه بهشون جلو تر میدیدم یا مثلا  وقتی دقت نمیکردم از گوشه چشم میدیدم بابام میره توی اتاقم میرفتم تو اتاق دنبالش میدیم نیس مثلا تو آشپزخونه س یا مثلا یه بار از گوشه ی چشم یه زن سیاه پوش دیدم ک ب سمت پنجره رفت فک کردم مامانمه ولی نبود چون یادم اومد اصن انقد قد بلند نیس و لباس مشکی نپوشیده اینا چی بود یا مثلا وقتی اومدم تو این تاپیک بلافاصله پیشونیم درد گرفت الانم ناخودآگاه پر از حس منفیم😕

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)