2737
2739
اخه چاکرا که مال عرفان نیست که فک کنم اون راه درست نیست اصلا

ربطی به عرفان نداره ولی با زیاده گویی بسته میشه. البته در مورد کسایی که با کمک استاد تونستن چاکراشون رو باز کنن.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
نه عزیزم اغلب چاکراها بسته هستن در ادمای معمولی. فقط بچه تا زمانی که به حرف نیوفتاده چاکراهاش بازه. ...

اخه بعصی خانوما میگن ۵تا چاکراشون بازه.

روشن صمیر یعنی چی؟برای من۳ و۴ باز بود ولی اخه ویزگی هایی که تسته گفته بود درست بود حالا دقیق نمیدونم اصل هست یانه

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی میگید عزیزم.تو نت تستش هست .فکر کنم بهتره ۶تا چاکراها باز باشن وهرکدوم که بسته باشن یه خللی در زن ...

منظورم این بود که کسی که اسرار بهش الهام بشه نمیاد به کسی بگه چون درها به روش بسته میشه البته راه خیلی سختیه که همه چاکراهها باز بشن برات و جنبه بالایی میخواد

نگفتم جادو جنبل که، قصدم اهانت نبود

عشق یعنی ؛ در میان غصه های زندگی یک نفر باشد که آرامت کند
2728
من مطمئن نیسم ولی ی مدت همش دنبالش بودم کسایی بودن میگفتن چشم سومشون چاکراشون نمیدونم باز شده چیزا ب ...

فکر نکنم اینی که میگید منطور من باشه.احتمالا فرق دارن نمیدونم

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖
2740
اخه بعصی خانوما میگن ۵تا چاکراشون بازه. روشن صمیر یعنی چی؟برای من۳ و۴ باز بود ولی اخه ویزگی هایی که ...

عزیزم این تستا اعتبار ندارن شما اگه چاکرای سومت باز باشه الان روشن ضمیر باید باشید.اصلا ادم معمولی نیستید دیگه. همه چیزو یه شکل دیگه میبینید.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
یه تست دادم تونت هم بزنی هست.کلا ۶تا چاکراداریم که فکر کنم باید باز باشن ولی برای من فقط دوتاش باز ب ...

چی سرچ کردی برا تستش منم میخام

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

منو خواهرم ی مدت تمرین کردیم بخدا خواهرم بدون اینکه بهم دست بزنه منو تکون داد خیلی جالب بود یا من بدون اینکه لمسش کنم از دور با اشاره اون لمس شد بعد دیگه جفتمون سردردهای شدید گرفتیم دیگه انجام ندادیم

😆
2706