2733
2734
عنوان

ازچوبی خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آی خدامگه میشه قطعااون روزوجشن میگیرم

محلش نذار حسود پلاستیکی رو 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2728
2738
یعنی اشتهااوره؟

ارهه.ببین من صبونه ک نمیخوردم ناهار و شامم به زوووور و با دعوای مامانم

الان یه هفته ست صبا یه دونه سیب زمینی و تخم مرغ ابپز.یه لیوان چایی شیرین با کره و پنیر بعدشم کره مربا

میان وعده میوه 

ناهارو یه بشقاب برنج و با نون میخورم با یه بشقاب سالاد

دوباره میان وعده تخمه و تنقلات و..

شامم هرچی باشه با نون.دوباره بعدشام میوه و تنقلات.

شب خابیدنی ضعف میکنم باز😂😂

نگم بهتره گول تبلیغات اینجا رو نخورید... من خودم تو همون تاپیک که گذاشتم با کالری شماری لاغر شد ...

من با برنامه زیره و کم خوری و میاده روی ۴ کیلو وزن و دو سایز کم کردم ، ولی حتما میام تاپیکت . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
من با برنامه زیره و کم خوری و میاده روی ۴ کیلو وزن و دو سایز کم کردم ، ولی حتما میام تاپیکت . 

برنامه زیره چیه؟

این تاپیک مال آریانا هست که خودم با برنامه کرفس و انگیزه بچه های اون تاپیک ۶ کیلو کم کردم؛ برای همین براش تبلیغ میکنم

ولی سایز کم نکردم

دوباره میخام شروع کنم 

برنامه زیره چیه؟ این تاپیک مال آریانا هست که خودم با برنامه کرفس و انگیزه بچه های اون تاپیک ۶ کیلو ...

اپلیکیشن زیره رو نصب کردم 

فرمشو پر کردم 

سقف کالری داده بهم 

فعالیتها و خوراکیهامو توش مینویسم 

پیاده روی و خوردن آب زیاد و چای سبز و چای ماسالا و ... 

لینک اون تاپیکم اگر تونستی بذار لطفا 

2706