2410
2553
عنوان

ازچوبی خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1179 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چاقارودوس دارم 

سلام، عزیزم 
 خواهرم هم همین مسئله رو داشت، لاغر بود، برای افزایش وزن رژیم گرفت، الحمدلله الان خیلی متناسب شده

لباساش قشنگ به تنش میشینه و کلی ذوق می کنه

لینک کانال دکتر تغذیه ای که ازش رژیم گرفت رو برات می فرستم ان شاا... پیام بده بهش و شروع کن، ما هم از همین جا با این کلینیک آشنا شدیم 

هزینه اش هم خیلی مناسب بود نسبت به جاهای دیگه

و این که برای سلامتی خودت، دنبال راهکارهای اصولی و علمی از کسانی باش که درسشو خوندن و علمش رو دارن مثل پزشک یا مشاورهای تغذیه

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

2720
اسمش چیه عوارض نداره برنمیگرده؟

من ۱۲ سال پیش مصرف کردم بعد اون یکم لاعر شدم ولی ن دیگه چوب خشک باشم الان خوبم فقط شکم دارم اخه منم قدم ۱۷۵ تاس.اسمش fat faceبود کپسولای گیاهی بود.بهیچ وجه کپسولی ک لایه پلاستیکیه و توشو پر کردن با پودر نخور چون خطرناکه.اینا قشنگ بوی گیاه میداد و جامد بودن ن پودر 

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
واقعا؟یعنی زوربش داره؟

شک نکن ، داره از حسرت قد و هیکل تو میسوزه ، برو یکم ورزش کن فرمت هم ورزشکاری بشه قطعا سکته میکنه میمیره راحت میشی 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2714
نه

منم اشتها نداشتم درحد بچه سه ساله غذا ميخوردم. چيزاي گياهي زياد امتحان كردم پودر چهل گياه رو خوردم اشتهام زياد شد

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...

عزیزم برا افزایش اشتها شربت راسیپ خوبه.

من همه روشارو امتحان کردم.الان یه هفته ست کپسول win up میخورم

تو این یه هفته هرکی دیده میگه صورتت پر شده یا بازوت پر شده و....

بحدی اشتها دارم که یه ساعت بعد ناهار انگارچن ساعتههه غذا نخوردم

قبلا وقت ناهار و شام میشد عذاب میکشیدم که باید غذا بخورم ولی الان خیلی خوبه

گفته که یه ماهه 8کیلو چاق میکنه.ببینم نتیجه میگیرم

2706